Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok ahhoz, ha a lányotok úgy mentette el a számotokat, hogy 'anyám' és 'apám'?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 13:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
nem akarsz leakadni erről a témáról? tegnap már túl lett tárgyalva: valakinek van benne negatív felhang, valakinek nincs.
2014. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Osztom az első véleményét.
2014. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudnod, hogy ez a kifejezés a gyerekedtől bántó-e vagy sem.


Én sárkány néven is voltam már mentve, de jót röhögtünk, majd banya lettem stb. A fiaimtól ez a kedvesség alap :D

Mondjuk nekünk jó a kapcsolatunk, és nem bántó célzatú hanem inkább csipkelődés. Persze én is visszavágok. Nálunk ez is egyfajta játék olykor-olykor.


Szóval ha téged ez sért, akkor nyilván sértésnek szánta a gyerek. Amúgy hogy láttad meg? Mert nekem megmutatták a fiúk, de magamtól sose néztem volna meg.

2014. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne várd el, hogy " Anyucika" "Apucika" néven mentsen el. Lehet, hogy a haverjai cikizték, és azért "Anyám" "Apám".

Ne akadj fenn rajta, hiszen nem úgy mentett el, hogy "életem megrontója" "utálatos házisárkány" stb.

2014. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj.

Miert, mit akartal volna latni? Anyuci, apuci?

2014. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék semmit, szerintem ezzel semmi baj nincs.
2014. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom, serdül a kislány, ilyenkor meg leginkább a barátok véleménye számít, akik esetleg megláthatják, mi van kiírva a telefonon, amikor hívjátok. Márpedig egy menő nagylány nem anyucizik, apucizik. Szerintem ez teljesen természetes, majd kinövi, és újra kedvesebb megnevezést kaptok a telefonban. :)
2014. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy vannak elmentve, hogy Muter és Fater, mert így ha véletlen benyomódik a telefonkönyvem, akkor nem őket hívom, hanem az autószerelőt :)


25N

2014. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudnek erte. Nem sokaig fog tartani, nehany ev es atirja nagymamara, nagypapara.
2014. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, anyja vagy nem, vagy apja vagy.
2014. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!