Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámnak kötelessége támogatni...

Apámnak kötelessége támogatni és eltartani engem?

Figyelt kérdés

18 éves múltam de még nappali tagozatos diák vagyok, tehát munkát vállalni még nem tudok a suli mellett. Árva vagyok, és apám meg a mostohaanyám kb. mindenből kizárt itthon, se internetem, se tv-m semmim sincsen, mindent elzárt előlem, és ételt sem add...

Kihez fordulhatok ilyen esetben? vagy mit tehetnék?



2014. jún. 19. 21:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
rokontartásra kötelezheti a bíróság
2014. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem is értek hozzá, csak azért írtam, hogy ne szégyellje a Kérdező megkérdezni az önkormányzatnál vagy ahol találni hozzáértőket, nem szégyen ez a kérdés. A konkrét részletek meg úgyis sokat számítanak.
2014. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Iratkozz át esti tagozatra, és menj dolgozni. Talán abból lesz egy kis pénzed, és ki tudsz bérelni egy szobát. Nem tudom 18 év felett lehet e fordulni a gyermekvédelemhez. Az lenne "jó", ha állami gondozásba kerülnél, mert akkor lenne hova menned, és tanulhatnál is. Volt egy ilyen ismerősöm, de ő még nem volt 18 éves. Az államtól az égvilágon mindent megkapott, támogatták a külföldi tanulását, semmire nem volt gondja, kivéve persze azt, hogy intézetben nevelkedett. Ennek ellenére diplomás, több nyelven beszélő ember, szépen keres.
2014. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Iratkozz át esti tagozatra, és menj dolgozni."


Ugyan hová tudna elmenni dolgozni a kérdezö, ha még középsikolai végzettsége sincs?!?!?!?

2014. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne szólj bele, nem neked írtam. Meg lehet próbálni, ha nem tesz semmit, nem is történik semmi.
2014. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok estire átiratkozni, mert ez az OKJ képzés csak nappalin megy...:(
2014. jún. 21. 20:21
 17/17 anonim válasza:
Szegény drágám :( borzasztó emberek vannak. Mi újság most, történt azóta esetleg előrelépés? Jómagam sajnos nem vagyok kompetens a kérdésben, de esetleg ha megkérdeznél egy családsegítő központot?
2014. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!