Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért erőltetik, hogy elmenjek...

Miért erőltetik, hogy elmenjek táborba?

Figyelt kérdés
A szüleim el akarnak küldeni karatetáborba,de én nem akarok.Azt mondják,hogy muszály,meg hogy illik oda elmenni.De én nem akarok.16 éves vagyok,ott lesz a sok 10-12 éves,hülyén érzem magam közöttük.Meg akarok menni dolgozni.Most apám meg van sértődve,hogy nem akarok menni,meg el akar küldeni.Mit csináljak?

2014. jún. 20. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Te lennél az egyetlen 16 éves?

Ez ottalvós tábor?

Valószínűleg a szüleid szeretnének egy pár napot kettesben tölteni, erre is gondolj. Nekik is jár a pihenés :D

Nézzetek együtt egy másik tábort, ahol korodbeliek is vannak.

2014. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A tábor nem rossz dolog, csak nem mindegy, milyen tábor. Én pl. szívesen mennék a Gitármánia Táborba (itt pl. 16+ vannak), csak most sajna nem fog beleférni a költségvetésbe, más a prioritás.
2014. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem kötelezhetnek rá. Nekem is erőltették minden évben 10 és 16 éves korom között, de sohasem mentem, mert nem akartam.
2014. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#1-nek igaza van. A szülőknek is jár pár nap kettesben töltött romantikus nap.
2014. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ottalvós.Nem hiszem,hogy zavarmám őket,engem annyira nem érdekel,mit csinálnak.

Meg megbeszéltük az egyik haverommal,hogy megyünk ketten dolgozni,lehet,hogy emiatt nem tudok menni.

2014. jún. 20. 13:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akarjak, hogy felugyelet alatt legyel, nem logni a haverral.
2014. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

"Nem hiszem,hogy zavarmám őket,engem annyira nem érdekel,mit csinálnak."


Lehet, hogy nappal akarnak szexelni a kanapén, és nem akarják, hogy te betoppanj, vagy haverral lógj.

Menj el, viszel max néhány könyvet, és olvasol a szabadidőben. Aztán lehet, hogy lesz ott más nagyobb gyerek is, mint te.

2014. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok,sose voltam még diszkóban,egyszer nem rúgtam még be.Nem szoktam se inni,se cigizni.Nem lógni mennénk,hanem dolgozni.Ládákat kéne pakolni.Meg rendőrtáborba akarunk menni,csak az nem ottalvós.
2014. jún. 20. 13:52
 9/13 anonim ***** válasza:

16 évesen tényleg nem tudok elképzelni, hogy anyádék kicsit kettesben akarnak maradni? Nappalra is és éjszakára is!


Hidd el, hogy nem olyan romantikus, ha te bármikor hazaérhetsz, vagy ha a szomszéd szobában szöszölsz. Hiába nem érdekel, hogy ők mit csinálnak, ők nem tudnak olyan felszabadultak lenni, ha te ott vagy.


Szeretnek, meg minden, csak néha a szülőknek kell, hogy ne csak szülők legyenek, hanem házastársak is.


Legyen már benned egy kis tapintat és tolerancia.

2014. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel.De ha nem akarsz vedd rá őket hogy mehess egy jobb táborba.
2014. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!