Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmenjek a saját ballagásomra,...

Elmenjek a saját ballagásomra, ha egyik szülőm se lesz ott?

Figyelt kérdés

Osztályfőnökömet megkérdeztem, hogy kötelező-e, teljesen kiakadt a kérdésemtől...de így meg olyan cikinek érzem.

19/L


2014. márc. 25. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Miért ne mennél el?

És a szüleid miért nem mennek el?

2014. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
A ballagás rólad szól, az osztályodról. Miért ne mennél el? A szüleid miért nem mennek el? Bármi az ok, ettől függetlenül szerintem menj el. Elbúcsúzol az osztálytársaidtól , tanáraidtól, az iskoládtól..rólatok szól, nektek, nem pedig a "közönségnek".
2014. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
A ballagás nem a szüleidről szól, hanem rólad és azokról, akikkel az elmúlt (4-6-8) éved nagy részét együtt töltötted. A szüleidnek maximum azért kellene ott lenni, mert büszkék rád, hogy elvégezted az iskoláidat, és részesei legyenek az emlékednek, és sajnálatos, hogy nem tudnak (vagy nem akarnak) ott lenni. Ettől még magadtól ne vedd el ezt az emléket! Butaság lenne.
2014. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Persze hogy menj el. Osztalyfonok azert akadt ki, mert kotelezo egyebkent.....
2014. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
persze! Te ballagsz ,ez rólad szól, ez egy örök emlék,élmény lesz neked,még akkor is ha nem lesznek ott a szüleid? keresztszüleid,vagy más rokon sem tud elmenni?
2014. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Megértelek, tényleg ciki ha nincsenek ott a szülök. Más rokonod nincs? Keresztszülők, nagynéni, nagytestvér? Talán ha őket megkérdeznéd, és elmennek, nagyobb kedvvel mennél
2014. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

dehogy kötelező a ballagás... mi írja elő???


Kérdező, nem tudom, miért nem lesznek ott a szüleid, de szerintem menj el, nem lesz ciki, abban a tömegben senkinek fel sem fog tűnni, hogy hozzád nem jöttek.

2014. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

nem kötelező, nekem is volt osztálytársam aki nem jött el mert nyaralt, a másik meg szimplán utált minket, a harmadik meg lusta volt


ráadásul ez általánosban, nehogy már gimnáziumban kiakadjanak

2014. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Menj el,nem a szüleidről szól.

Egyik válaszoló írta,hogy kötelező.Ez viszont nem igaz.Én nem mentem el az általános iskolaira és nem volt következménye.

2014. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Ez rád nézve nem ciki egyáltalán. Ha szereted az osztályodat menj el :)

Ha nem, akkor meg tökmindegy :D

2014. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!