Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hazudjam a szüleimnek, hogy...

Hazudjam a szüleimnek, hogy meleg vagyok vagy mi? Hogy leszálljanak már rólam?

Figyelt kérdés

Már évek óta azt hallgatom, hogy "mikor hozol már haza egy lányt, van már jelölt, meg ilyen szövegek!

És engem is zavar, mert én is szeretnék barátnőt, de mit csináljak, ha nem jött még olyan, aki érdekelne, tetszene? Egy olyannal nem leszek akit nem szeretek, tisztelek, becsüliok, csak mellettem álljon!


És hiába mondom, hogy nincs semmi, meg ne ezen agyaljanak, meg lesz Mjd idővel... Csak folyton felhozzák!


Már agyamra megy! A rokonok is ezzel ugradztanak minden szülinapkor, karácsonykor, esküvőn meg pláne, hogy "már neked kellene ott állni!"


Most hogy értessem meg velük, hogy le lehet szállni rólam?

Mondjam azt, hogy meleg vagyok? Az sokkolná őket rendesen nem? Úgyis mindig a haverokkal logók! :D

F19



2014. jún. 21. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
79%
Nehogy azt hazudd mond nekik hogy nektek nincs jobb dolgotok vagy ne hallgass rajuk engem is regen szopattak mint alat
2014. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj!!Mondd el amit íde is leírtál h!!ha nem értik az az ő bajuk nem kell foglalkoznod velük
2014. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Skorpió87 ***** válasza:
100%
Nem kell hazudni, gyerekes dolog lenne. Ilyen korban még nem igazán jön össze komoly kapcsolat, nem még eljegyzés. Más világot élünk. Ismertem olyan pasit, aki minden barátnőjét bemutatta az anyjának és egyikkel sem maradt huzamosabb ideig. Az mire volt jó? Majd kialakul, nem kell erőltetni. Még fiatal vagy. Egy munkahelyen, vagy ismerősök által majd lesz. Ha Téged nem zavar, a Szüleidet sem kéne. Ez nem sürgős dolog, pont ez az, ami mindig várat magára. Nekem is ki kellett várni a legkomolyabbat. 22 éves voltam akkor. Ennyi!
2014. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Vagy mondd azt, hogy felcsináltam egy lányt, nagyszülők lesztek! :D
2014. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szeretnének unokát, lehet még örülnének,! :D
2014. jún. 21. 21:42
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha azt hazudod, hogy meleg vagy, akkor meg azzal nyaggatnának, hogy miért nem hozol már haza egy fiút?
2014. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, azt nem szeretnék!
2014. jún. 21. 21:46
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez szokása a rokonságnak. Csak azért nem tudod lesz.ni és inkább a szívedre veszed, mert neked is a legfőbb vágyad egy barátnő. Az ő kérdezgetésük pedig ezt a hiányérzeted erősíti. Hidd el, ha lesz barátnőd, majd más idegesítő kérdésekkel fognak benneteket zargatni. Ez a Család. Szokj hozzá és ne vedd a szívedre.
2014. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj, de mondd meg nekik hogy ne nyaggassanak ezzel, mert attól még nem fogsz barátnőt hazahozni. Meg azt is mondd hogy inkább kivárod az igazit, mintsem hogy egy olyannal légy, akivel nem érzed igazán jól magad.
2014. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz barátnőd lesznek majd olyan kérdések amik majd akkor fognak zavarni.

-Ki az apja? Ki az anyja?

-Mivel foglalkoznak? Mért?

- MIt akar tanulni? Miért nem inkább ezt?

- Mikor akarod eljegyezni? ( Ezt akkor szeretik kérdezni amikor személyesen is jelen van a lány és te esetleg nem tervezel komolyan vele.)

stb. stb. ... És hát még van egy csomó olyan kérdés aminek nem fogsz örülni.

Ha pedig meg lesz az eljegyzésed, akkor azzal nyaggatnak hogy mikor fogtok házasodni... aztán mikor akartok gyereket....mikor akarjátok a következőt.....

Tudod ezek ilyen általános hülye kérdések mint amikor a suliba járó gyerekektől azt kérdezik hogy Milyen lesz vagy volt a bizonyítvány?

A gyerekek a falra másznak ettől a témától, de a felnőttek szeretik ezt a témát felhozni ha közös témát keresnek velük.


Szívből ajánlom neked, hogy ha bármilyen havernőd mutasd be otthon. Nem kell barátnőnek hazudni , hanem csak lássák hogy ezzel és ezzel a lánnyal is egy társaságba jár a gyerekem. Minél több lányt ismernek meg , annál jobban elkopik a " méregfoguk" mire megérkezik az életedbe az szerelem. Ha a havarnőiddel kipoénkodták magukat a barátnőd előtt már kevesebb a valószínúsége hogy olyanokat kérdeznek amik számodra kellemetlenek.

2014. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!