Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hazudjam a szüleimnek, hogy...

Hazudjam a szüleimnek, hogy meleg vagyok vagy mi? Hogy leszálljanak már rólam?

Figyelt kérdés

Már évek óta azt hallgatom, hogy "mikor hozol már haza egy lányt, van már jelölt, meg ilyen szövegek!

És engem is zavar, mert én is szeretnék barátnőt, de mit csináljak, ha nem jött még olyan, aki érdekelne, tetszene? Egy olyannal nem leszek akit nem szeretek, tisztelek, becsüliok, csak mellettem álljon!


És hiába mondom, hogy nincs semmi, meg ne ezen agyaljanak, meg lesz Mjd idővel... Csak folyton felhozzák!


Már agyamra megy! A rokonok is ezzel ugradztanak minden szülinapkor, karácsonykor, esküvőn meg pláne, hogy "már neked kellene ott állni!"


Most hogy értessem meg velük, hogy le lehet szállni rólam?

Mondjam azt, hogy meleg vagyok? Az sokkolná őket rendesen nem? Úgyis mindig a haverokkal logók! :D

F19



2014. jún. 21. 21:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem már most ezzel szekálnak, bele se merek gondolni, hogy mi lesz ha 19 leszek :D 14/L
2014. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!