Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gonosz vagyok, hogy 19 évesen...

Gonosz vagyok, hogy 19 évesen ki akarok repülni a szülői fészekből?

Figyelt kérdés

Jelenleg 18 éves vagyok, a gimnáziumban még 1 évet tanulok, utána mindenképpen olyan egyetemen/fősulin tanulok tovább, ahova felvesznek koliba. Vagy albérletbe költözöm több emberrel. Mindegy, csak el innen!

Szeretem a szüleim, de már megőrülök itthon, kertvárosban lakom, a szomszédaink zömében idős emberek, távolabb kisgyerekes családok élnek, tehát síri csend és nyugalom van. Lehet furcsán hangzik, de nekem hiányzik a zaj, a nyüzsgés! Nem bírok megmaradni ebben az állandó nyugalomban. Pedig régen imádtam itt élni, de most már alig bírok magammal. Kis ideig éltem rokonnál Pesten, és imádtam, hogy még éjjel is le tudtam szaladni a boltba, este is jártak a kocsik, jaj, annyira vágyom oda!


2014. jún. 23. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Hajrá.
2014. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy gonosz! Előre!
2014. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy emiatt gonosz, miért is lennél? Neked ez a természeted, nem bírod a nagy csendet és a nyugalmat. Ennyi. 12/L
2014. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz, hogy ne vágd el teljesen a szálakat, mert majd ha családot alapítasz, pont ilyen helyre fogsz vágyni, mint ahol most laksz.
2014. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy gonosz. Sok sikert a felnőtt életben!
2014. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert ilyen apróság miatt hisztizem, mikor más meg örül, ha van hol laknia.
2014. jún. 23. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem gonoszság, csak állapot. Mindenkinek más a helyzete és a helyzetével a feladata. Most neked másra van szükséged, mint ami van. Kövesd a szívedet, tedd, amiről úgy érzed, tenned kell. Főleg, hogy valószínűleg ez új kapcsolatokat és tapasztalatokat hozhat neked, amelyekből profitálhatsz (nem feltétlenül pénzügyileg).
2014. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
4%
Az en testverem 15 evesen elszokott aztan terhesen jott vissza. Nem azt mondom hogy te is ilyen leszel. Csak mondtam.
2014. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
gonosz büdös kánya, repülj csak
2014. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!