Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy még mindig a...

Normális hogy még mindig a szüleimmel akarok maradni?

Figyelt kérdés

Már külön költöztem egy éve de gyakran látogatom őket. Barátom felvetette hogy 1 év múlva költözünk ki Németországba de én elképzelhetetlennek tartom hogy ne lássam a szüleimet heti egy-két alkalommal. Egyszerűen olyan mint a levegő vagy függőség. Mindig aggódom hogy megy a sorsuk, ki hogy van, és még mindig vágyom a szeretetükre. Azt hiszem bent még mindig nem tudtam függetlenedni :(

26/L


2014. jún. 22. 02:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem egészen, ők nem mennének? Velük beszéltél erről?
2014. jún. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Én se utaznék el messzire.
2014. jún. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Én is szeretem a szüleimet. Éltem Németországban, el tudtam szakadni tőlük addig, de utána nagyon jó volt hazajönni hozzájuk.

Te is és én is szerencsések vagyunk, hogy jó a viszonyunk a szüleinkkel, sajnos nem mindenkinek adatik meg ez.

2014. jún. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen normalis dilemma.
2014. jún. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!