Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyenkor mi a teendő, tulajdon...

Ilyenkor mi a teendő, tulajdonképpen hogy ne omoljak össze?

Figyelt kérdés

Apának volt régebben viszonya egy nővel, erről a húgomon kívül anya és én is tudtunk. Megbeszélték, hogy elfelejtik, tiszta lappal kezdenek újra, de most úgy látom, megint felbukkant ez a nő. Anya és apa összevesztek, nem is egy szobában alszanak már, apa egy közösségi oldalon ki is tette lakhelynek a másik nő városát, ez engem sokkhatásként ért. Ha valamin megharagszik, egyből azt kiabálja, hogy úgyis nemsokára elköltözik meg neki itt semmit sem szabad, mindenki utálja , pedig nem utálja senki.

Egészen pár nappal ezelőtt még abban a tudatban voltam, hogy megszüntette a kapcsolatot azzal a nővel, holott kiderült, tartották a kapcsolatot. A húgom belebetegedne, ha megtudná és én is már a határán vagyok és nem tudom, mit tehetnék. Tudna segíteni valaki, aki élt már át hasonlót?


2014. jún. 23. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kedves anyuka, miért a gyerek nevében írod ki? Ejnye-ejnye!
2014. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Jajj, túlságosan belefolytatok a szüleitek szerelmi életébe.... Mielőbb vonjátok ki magatokat. A legjobb lenne, ha nem követnéd apád facebook oldalát sem.

Ha tényleg elköltözik, egy idő után nyugalom lesz otthon.

2014. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon gyanús,hogy itt válás lesz.Ti nem tehettek semmit,,ez a szüleiden és a nőn múlik.
2014. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves első, tényleg r*hadt vicces vagy, örülj, hogy nem vagy ilyen helyzetben a felnőtté válás küszöbén állva.


A félreértések elkerülése érdekében kérek mindenkit, hogy az ilyen paraszt megjegyzéseket mellőzzétek kérlek!

2014. jún. 23. 23:57
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mi rosszat írtam,ha a pasi szerelmes,akkor a két lány fejre is állhat,úgyis a nővel fog maradni.
2014. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi oka volt arra, hogy felkeresse a másik nőt? hogyan kezdődött? talán anyukádnak ez a könyv sokat segíthet, mondjuk már meg van a baj, de talán még ezzel megmenthető:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája


ne a borítóról ítéld meg a könyvet! ha elolvasod rájössz, hogy a fordító hibásan fordított...mert ez a könyv nem a szerelemről hanem annál sokkal fontosabbról ír! a szeretetről! Ha elolvassa a könyvet és alkalmazza a benne rejlő tudást és ér el valami javulást, akkor ajánlom neki az író többi könyvét is, hogy biztosabban visszatudja szerezni apukádat és rendbe rakja a kapcsolatát! ha kérdésed van nyugodtan írj!

21F

2014. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!