Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? És ilyenkor...

Miért ilyen velem? És ilyenkor tulajdonképpen mi a teendő?

Figyelt kérdés

A párommal már lassan 5 éve együtt vagyunk, együtt is élünk. Én 23, ő pedig 24 éves. Jegyesek vagyunk.

A helyzet az, hogy én még mindig halálosan szerelmes vagyok belé, de azt hiszem, hogy ő már nem igazán. Mindig megbánt a viselkedésével bár lehet, hogy csak én reagálom túl.

Szex már egy jó ideje nincs, de még csak csók, vagy ölelés sem. A magyarázat részéről csak egy egyszerű "Minek?"...

Próbáltam kezdeményezni, vagyis mindig kezdeményezek esténként, de általában csak annyit kapok, hogy "Jó éjt". Lámpaoltás és alvás.

Vagy például egyik nap kértem, hogy estére, ha lehet, hagyjon valamennyi ételt nekem is, de mire hazaértem, minden üres volt.

Megalázónak érzem, amikor a közelében vannak a barátai, ő pedig rám szól, hogy maradjak le pár lépést.

Legutoljára már megkaptam, hogy egy hülye ribanc vagyok, amiért csak dugni akarok. Magyarul mondván, az a probléma, hogy másfél hónapnyi hidegség után egy kis szeretetre vágyom...

Nagyon sok mindenre gondoltam már, hogy mi a baja. Mindig azt mondja, hogy fáradt. Kötetlen munkaidőben dolgozik, és a haverjaival találkozni este kilenckor érdekes módon sosem fáradt, de eljönni velem bevásárolni, vagy csak segíteni a mosogatásban sosincs kedve, mert mindig fáradt.

Arra is gondoltam, hogy egyszerűen már nem szeret, nem kíván. Emiatt már egész nap azon aggódom, hogy nézek ki. Mindig a hibáimat keresem. Ha éppen ideges, akkor azon vezeti le a dühét, hogy a családomat vagy a barátaimat ócsárolja.

Sosem veszekszünk, mert én csak tűrök, csöndben maradok, próbálok a kedvében járni, hátha egyszer visszakapom a régi énjét. Persze, arra is gondoltam már, hogy esetleg van valakije.

Viszont: szakítani nem szeretnék, mert mint írtam, szeretem. Volt már valaki ilyen helyzetben? Ti mit tennétek a helyemben? (Bocsi, ha egy kicsit zavaros lett :S)


2010. febr. 12. 16:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
Tökéletesen leírtad a menthetetlen kapcsolat jellemzőit. Ő tulajdonképpen lelkileg fáradt-hozzád,mert nem szeret. Ennyi,fogadd el. Nehogy hozzámenj,mert meg is fog utálni,te leszel a hibás,hogy 'ráakaszkodtál',és még meg is ver. Most is megaláz,így akarsz boldog lenni? Szakítsatok,és keress olyat,aki szeret.
2010. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Itt semmi sem zavaros,tiszta ügy :

menekülj amig nem késö!

Mit gondolsz ha már most ilyen veled,mi lesz tíz év múlva 2 kisgyerekkel.

Akkor akarsz ráébredni,hogy jobbat érdemelsz?

Légy észnél,ha fáj is!

2010. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani,de csak azt tudom írni,h ennek így semmi értelme,dobd ki az ilyen pasit.Lehet,h szereted,de ettől még nem leszel boldog,sőt!Szerintem te is tudod,mi a helyzet,csak fáj és nem akarod észrevenni :((
2010. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, szerinted ez később jobb lesz, hozzámennél egy ilyen pasihoz? nem akarlak elkeseríteni de ez nem fog változni sőőt rosszabb lesz. épp az a baj, hogy sosem veszekszetek, hogy te mindent tűrsz és csak neki akarsz megfelelni. hol vagy te ebben a kapcsolatban? sehol. itt csak ő van. vagy most leültök beszélgetni , hogy ez így nem mehet tovább vagy szakítotok. egy 24 éves férfi ha nem kívánja a szexet akkor vagy van valakije vagy pedig valamilyen szexuális problémája van. jó lenne ha ezt kiderítenéd én ennek megfelelően cselekednél. állj a sarkadra.
2010. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem szeretnél szakítani, de ez az ember nem szeret. Hagyd ott.
2010. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az elöttem szólókhoz
2010. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is tudod, hogy mi a megoldás. A szakítás. Addig, amíg még emberi módon meg tudod tenni. Ez a pasi már nem szeret, nem tisztel.

"Megalázónak érzem, amikor a közelében vannak a barátai, ő pedig rám szól, hogy maradjak le pár lépést." - ez pedig egyenesen undorító viselkedés a részéről.

Add vissza a gyűrűt, mert soha nem fogod visszakapni a "régi énjét". Fiatal vagy, rengeteg pasi szaladgál, aki meg is becsülne. Ezt a tahót meg elfelejted.

2010. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

sajnos, mégsem tudok mást írni, mint azt, hogy szakíts vele.


az a baj, hogy nincs önbecsülésed, akik egészséges önértékeléssel bírnak, el sem tudják képzelni, hogy egy ilyen emberrel együtt legyenek. én sem.


de azért megírom, hogy voltam már én is ilyen helyzetben, mikor még nagyon kislány voltam, 21 éves, akkor még én is tűrtem, bár igaz, nem is nagyon volt önbizalmam.

viszont én csak kb. 3 hónapig tűrtem, jó az igaz, hogy nem írod pontosan, mennyi ideje ilyen, de feltételezem, hogy régebb óta, mint néhány hónap, és azért te már csak érettebb vagy, mint én voltam akkor, tudnod kéne, hogy mi a helyes megoldás.

ez az ember változni nem fog, hidd el.

legalábbis nem a te kedvedért. talán egy másik nőért.

2010. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen tévúton van a kapcsolat, osztom a többiek véleményét. Te szereted, de ő téged (már) nem. A szex nem létszükség, de az intimitás, puszi, ölelés igen.
2010. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,te is eljársz,mert jó lenne ha nem otthon

szomorkodnál!Itt a hétvége és fiatal vagy.

Hátha észre veszed,hogy nem ö az egyettlen fickó.

2010. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!