Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értik meg a (sokadik...

Miért nem értik meg a (sokadik) fiú barátom létezését?

Figyelt kérdés

igazából fiú barátaim mindig is voltak. amikor 13 éves voltam, a legjobb barátom egy fiú volt. sokat csesztettek a szüleim vele, hogy jaj mi majd összejövünk meg hogy van köztünk valami... de ilyen nem történt, és nem is értem, hogy pl anyukám mit nem értett meg azon, hogy van olyan, hogy egy fiú meg egy lány (pláne gyerekkorban) barátkozik szerelem nélkül, hiszen neki is voltak fiú barátai.


most van két másik fiú barátom, már 18 éves vagyok. most is az őrületbe kergetnek... hogy biztos szerelmesek belém, meg kérdezte anyukám, hogy mit szól hozzám az egyik srác barátnője... (ő megérti hogy létezik ilyen is). amikor először találkoztam sulin kívül az egyik barátommal, felhívott anyukám valami nagyon hülye indokkal, sztem ellenőrzés szempontjából.


nem tudom, hogy most féltenek-e, vagy direkt akarnak idegesíteni. már túl vagyok két komoly kapcsolaton, tehát nem is a szüzességemet vagy mit tudom én az első csalódásomat féltik... ráadásul az egyiknek ahogy mondtam, barátnője van, a másikkal meg csak egyszerűen nem jövünk be egymásnak. apukám azt sem engedi, hogy ők feljöjjenek hozzám. az összes lány barátnőm feljöhet, de a fiúk nem...


2014. jún. 24. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Talán mert a fiú barátaid mind az egytől egyig megakarnak farkalni? majd 30-40 évesen többet tudsz a világról.


Ide a véres bökőt, hogyha az úgynevezett fiú barátod szakít a barátnőjével, akkor seperc alatt rád fog hajtani (vagy akár már az előtt :) )


27/F

2014. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Azt,hogy kit engednek fel a saját lakásukba,azt egyenlőre tényleg ők döntik el.

DE!

Mivel nagykorú vagy,ezért nem tilthatnak meg semmit neked,amíg nem az ő pénzüket éled fel,lopod el...stb.De gondolom ez nem így működik,mert ahogy látom felelősséged az van,és normális életet élsz.

Szerintem anyudék nem tudják még felfogni,nem hiszik még el,hogy a kislányukból nagylány lett!:) És ez nem feltétlenül rossz dolog.Ha nem féltenének,akkor meg az lenne a rossz érzés,hidd el nekem!

Ha csak anyagilag adnának meg mindent,akkor az is rosszul esne.Ha meg csak érzelmileg,akkor lehet,hogy az sem lenne elég,BÁR az érzelmek mindig fontosabbak,mint maga az,hogy mit is adnak(tárgyilag)!

2014. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
És még hozzáteszem,hogy lehet,hogy amúgy egynél igazuk van,és csak hazudja az egyik a barátságot...
2014. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

azt hittem 8évig hogy van egy jó barátom akinek mindent elmondhatok,az első adandó alkalommal rám hajtott.

Mivel még nem találkoztam olyannal ahol a fiú és lány között igaz barátság lenne(kivéve ha az egyik nem hetero)igy én ebben nem hiszek.Az egyik mindig többet szeretne csak vagy soha nem derül ki vagy csak később.Nekem is volt egy fiú barátom,odáig voltam érte de a mai napig ezt nem tudja,időközben eltávolodtunk egymástól.

2014. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

első: magadból indulsz ki? :D


második: köszi a választ :)


hát, nem vagyok valami szép, szóval nem hiszem, hogy akarnának bármit is...

2014. jún. 24. 13:20
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Úgy látszik, itt egyesek leragadtak valahol a középkorban.

Már miért ne lehetne fiú-lány barátság?

Nekem is vannak barátnőim, egyiket sem akarom "megfarkalni".

Mintha a nemek között csak ez az egy interakció létezne: dugás...

Mondjuk bizonyos értelmi szint kell hozzá, hogy ne csak egy nemi szervként tekintsél a másikra.

2014. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

nem tudom melyik valaszolonak.

es mi van ha rad hajtott? ha ezt te nem birod ki nem is voltal baratja!

nekem is volt ilyen lanybaratommal, meg forditva is.

attol meg megvagyunk!

2014. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
"hát, nem vagyok valami szép, szóval nem hiszem, hogy akarnának bármit is..." puncid azért van nem az a lényeg. Férfi és női barátság hahaha, nekem is vannak női barátaim de velük szexelek is
2014. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mert te punciként tekintesz az összes nőre és nincs szíved.
2014. jún. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!