Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el az apának,...

Punannygirl kérdése:

Hogy mondjam el az apának, hogy ne legyen baj? 15/L

Figyelt kérdés
Az apám meg van győződve arról, hogy nem szabad melltartót hordanom, és a szőrtelenítést is helyteleníti, de még akkor is rosszallóan néz rám, ha egy ici-pici szempillaspirált kiszúr rajtam (ehhez sasszeme van. hogy mondjam el neki, hogy ne korlátozzon annyira, úgy hogy ne haragudjon meg (márpedig forrófejű, és ez még enyhe kifejezés, egyszer azért vert meg mert kiáltoztam, mert megijedtem, aztán meg egy óra múlva csak úgy megölelt, és azt mondta: Bocsánat, de úgy elfelejtette, mintha nem is lett volna-ÉN NEM)

2014. jún. 24. 19:44
 1/9 A kérdező kommentje:
bocs, nem a politika kategóriába akartam rakni :/
2014. jún. 24. 19:46
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem hallgass apádra. Fiatal vagy még, nem kell beavatkozni a szépségedbe:)
2014. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

"egyszer azért vert meg mert kiáltoztam, mert megijedtem"


Sehogy ne mondd el "apádnak" a rendőrségnek mondd el. Nem viccelek, ha otthon vernek, az nem játék. Semmilyen okból nem verhet meg semelyik szülőd.


Tapasztalatból mondom neked, hogy jobb, ha most kérsz külső segítséget.


21/F

2014. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
20%
Biztos nem akar rosszat neked, csak meg akar menteni attól, hogy nehogy annyira lesüllyedj, mint amennyire a korodbeli lányok általában szoktak. Viszont azt nem értem miért nem szabad melltartót hordanod. Ez nekem kicsit furcsa.
2014. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BlackSword ***** válasza:
85%
Mindenképpen rendőrség vagy gyámügy...
2014. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolgod lesz vele. :/ Ennyi idősen , sőt már korábban is teljesen természetes hogy melltartót hord egy nő, és hogy szőrtelenít. Ha csak a megkérdezése nélkül megtennéd, akkor nagyon megverne? Lehet megérné egysze kockáztatni.

Ha pedig bántalmaz azt első körben iskolai gyermekvédelmisnél (tudom hogy nyári szünet van, de megpróbálhatod elérni) , családesgítőnél jelentheted a rendőrség bevonása előtt. Ha van olyan rokon akiben megbízhatsz és erélyesen tud hatni édesapádra, akkor nekik is szólhatsz. Vagy járasd le a szomszédok előtt, panaszkodj nekik hogy ver, amikor meg verni kezd szaladj ki az udvarra és torkod szakadtából kiabálj segítségért.

2014. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Őszödi Ferenc ***** válasza:
59%

Egyes nők képesek teherbe rakatni magukat egy egysejtű jetivel. Érdekes ez a zevolúció.

Kérdező, fordulj a gyámügyhöz.

2014. jún. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A válaszadók elolvasták, mit írt a kérdező? Szerintem a zöme nem. Vagy 15 évesen ők is melltartó nélkül járkáltak...


Kérdező: ha bármikor kezet emel rád, jó lenne, ha a gyermekvédelmisekhez mennél. Amúgy meg kérdezd meg tőle, hogy jó-e neki, hogy majd minden csávó a melledet fogja bámulni, mert nincs, ami takarja.

A szőrtelenítés még hagyján, ha nem sok, vagy sűrű - én 25 évesen sem szedem le a lábamról. Barátom azt mondja, nem olyan sötét, hogy zavarná, más vmnye meg nem érdekel.

2014. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De tényleg, szabályosan megvert, vagy csak egy atyai pofon volt?
2014. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!