Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak anyammal?...

Mit csinaljak anyammal? Menyjek el?

Figyelt kérdés
Regebben en voltam a mindene de ma mar nem igazan erdeklem. 13eves lany vagyok.kijott nemetorszagba mosymt pedig mar en is kint vagyiok. mindig azt hajtogasa hogy regebben jobban szerette a gyereit (eengem es s tesomat)mint sajat magat es hogy most forditva van.apam es a tesom otthon maradt nem jonnek ki.hamarossan valnak is mert mind a ketten felreleptek.anyam mindig okosnak tetteti magat.szidja az.istent pedig tudjah fontos nekem.Mindig nezi mi faj nekem es beszol valamit.Ja es nagyon csak a pasikkal torodik engem meg nagyon le se sz*r.nagyon eltavolodtunk egymastol. szerintetek gyujtsem 3evig a penzem mig befejezem kb. a 8osztalyt,es menyjek el a rokonomhoz Angliaba?kesobb pedig feltalalnam ugy is magam.qlennenek akik segitenenek,mert sok mar rokonom van meg ott akikkel rendessen tartom a kapcsolatot.
2014. júl. 1. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

13 évesen nem sokat tehetsz.


Tanulj jól, keress munkát és költözz el minnél hamarabb.

2014. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Apuddal és a testvéreddel mi van? Hozzájuk nem tudsz menni?
2014. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
#2 Mi a halálnak jönne vissza ebbe a trágyadombba? Inkább nőjjön fel Németországban, tanulja meg a nyelvet és végezzen ott valami jó egyetemet. Nem tudom van-e ott ingyenes felsőoktatás, de szerintem igen...
2014. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!