Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek kísérelt meg öngyilkoss...

Akinek kísérelt meg öngyilkosságot anyukája-apukája, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este édesanyám sajnos gyógyszert vett be, s ivott rá... :( Mentők nem vitték el, mert nekik mindent megígért ( sajnos én már csak akkor értem oda mikor elmentek, két kicsi lány mellől rohantam, mellesleg én is mentőzöm, s totál kiakadtam, hogy ott hagyták, de ez más téma...), majd folytatódott az ámokfutás, fenyegetőzött, minket elhordott mindennek, majd lefeküdt - sokáig mellette maradtam, próbáltunk beszélgetni, de nem mondott el semmit az okokról... megígérte, ma beszélünk, erre nem ment dolgozni, elment mamámhoz állítólag... :( Mégis mi a fenét csináljunk? Pár éve előfordult már egy hasonló kiborulása, de akkor nem vett be gyógyszert... később nem volt hajlandó beszélni róla, de évekig nem volt gond, most meg... :( Annyira el vagyok keseredve, mert nem látom a kiutat... erőszakkal nem érünk el semmit, de az sem megoldás, hogy úgy teszünk mintha semmi sem történt volna... pedig ő ezt akarja...


2014. júl. 2. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Pszichiátriára kellene bevinni vagy pszichológushoz. Nekem amikor nagymamám akart hasonló módon öngyilkos lenni, a mentők bevitték és pár nap kezelés után vitték át a pszichiátriára, ott tartották. Ott nem tudott kárt tenni magában, és sikerült megbeszélnünk a dolgokat.

Sajnálom, hogy így alakult. Kitartást és sok-sok erőt kívánok!

2014. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, csak ugye erőszakkal nem tudjuk bevinni, neki kellene mennie... ezért vagyok nagyon felháborodva a kollégákon, panaszt is fogok tenni, hogy helyszínen hagytak egy öngyilkossági kísérletét elismerő beteget... az évekkel ezelőtti eset után járt pszichiáternél, ami abból állt, hogy gyógyszereket kapott, amit idővel el tudott hagyni, de most megint teljesen összezuhant... :( olyan nehéz , nem akar beszélni velünk, elmegy otthonról, rettegek, s közben itthon vagyok két kicsivel...
2014. júl. 2. 10:05
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

Régebben olvastam valahol,hogy maga a pszichológia a génkutatáshoz, az agykutatáshoz képest igen csak gyerek cipőben jár.

Szerintem a lelki-szellemi problémák kézzel nem foghatóak ,így gyógyszerekkel ,pirulákkal kézzel fogható eszközökkel nem orvosolhatóak.

Hogy örökletes vagy sem ezt is még homály fedi.

Beszélnek még arról,hogy az agysejtek receptorainál az információ(elektromos jel) visszacsatolása hibás. Lehetséges okokként még felmerültek bizonyos ásványi-vitamin hiányból vakadóak. Az öngyilkossági kísérletet elkövetők vérében jelentősen kevesebb omega-3 található.


Sajnos a mai világ nem kezeli a lelki betegeket,depressziósokat ,öngyilkosokat megfelelően.

Nem elég a beteg problémája a környezete és a társadalom elítéli,gyengének,önzőnek gondolja őket. Fontos lenne a teológiai beállítottság is hozzá ,de nem az,hogy – majd a pokolra kerülnek és Isten az öngyilkosoknak nem fog megbocsájtani.

¬


gondolatok :


- asztrális utazást megtapasztalása ,aki a testen kívüliséget megtapasztalta az már tudja a lélek hallhatatlanságát,a 3dimenzióból való megszabadulást.

- kapcsolat teremtés a Szent Szellemmel az-az az Egy Igaz Élő Istennel-Jézussal,íj módon mindenre kapunk precíz,pontos válaszokat.

- amit az orvosok tagadnak démonok hatása,átkok,rontások


Az okkultizmus,spiritizmus,ezotéria divatba jött.

Tehát széles skálája van a démoni megszállottság,kötelékek lehetséges tüneteinek, úgymint az olyan testi romlás, ami nem tudható be semmilyen valóságos élettani problémának; személyiségbeli változás, mint például depresszió vagy agresszivitás; természetfeletti erő; szerénytelenség; antiszociális viselkedésmód; és talán a természetes úton nem megszerezhető információk megosztásának képessége. Fontos megjegyezni, hogy a legtöbb — ha nem az összes — esetben ezeknek a jellemvonásoknak lehet más magyarázata is, tehát nem szabad minden depressziós vagy epilepsziás egyént megszállottnak tekinteni. Másrészről, a nyugati kultúrákban nem veszik elég komolyan a Sátán emberek életében végzett munkáját.


A pszichológus

bölcsész diplomával rendelkezik, nem orvos, nem foglalkozik gyógyszereléssel. Egyetemi pszichológia szakon szerzett diplomát, és a gyakorlatban, az oktatásban, a kutatásban e tudomány elveit és módszereit hivatásszerűen alkalmazza.

A pszichiáter

ellenben orvosi diplomával bír és pszichiátriából szakvizsgát tett az egyetem elvégzése után.

A pszicho terapeuta

kizárólag csak az a szakorvos vagy klinikai pszichológus lehet, aki sikeresen letette a Pszicho terapeuta Szakvizsgát. Ez egy speciális, un. ráépített szakvizsga, melyet egy másik szakvizsga megléte esetén lehet megszerezni.

A pszichológus, az egyetem után évekig jár klinikai szakképzésre, szakmai gyakorlatot szerez, leteszi a klinikai szakvizsgát. Közben, vagy ezt követően képződik pszichoterápiából egy (vagy több) módszerből, az adott pszichoterápiás egyesületnél levizsgázik, majd ezt követően elvégzi a Pszicho terapeuta Képzést és csak ezután teheti le a Pszicho terapeuta Szakvizsgát, ennek függvényében használhatja a pszicho terapeuta címet.

Az orvosok esetében egy alapszakvizsga (pl. pszichiáter, belgyógyász stb.) megléte és ugyanezen képzések után lehet valaki pszicho terapeuta.

CHARLES CAPPS

A Teremtő ereje veled van.

A Teremtő ereje meggyógyít.

A Teremtő ereje az anyagi életben

[link]



Ezek letölthetőek goggle:

BILL SUBRITZKY- SZABADULÁS A DÉMONOKTÓL

Peter J. Horrobin – gyógyulás és szabadulás,DÉMONI BELÉPÉSI PONTOk

2014. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!