Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, milyen gyakran engedit...

Szülők, milyen gyakran engeditek meg a gyereketeknek, hogy pizzát rendeljen?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 11:22
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert anyám tökre kiakadt, mert 4-szor rendeltem ezen a héten :\ (saját pénzből)
2014. júl. 6. 11:23
 2/23 anonim ***** válasza:
43%
Szia! Én egy időben nem saját pénzből de 6 x rendeltem egy héten mem akadt ki mert nem tudott róla , sztem azért akadt ki mert egészségtelen ételeket eszel és nem hasznosra költöd a pénzed. Am én ritkán szoktam rendelni.
2014. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
A pizza nem egészségtelen, igaz, nem is egészséges. A baj itt az egysíkú étkezéssel van, gondolom azzal volt baja anyukádnak is.
2014. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Mint szülő, azért szoktam kiakadni a pizzarendeléstől itthon, mert mindig van a pizzához alapanyag a házban, a gyerekem tud is sütni, ezért pazarlásnak, felesleges pénzkidobásnak tartom a kész kaja rendelést akkor, amikor bőven van ideje kaját készíteni, saját pénzve viszont nincs sok. Természetesen ha valaki elfoglalt, fáradt és pihenésre van szüksége az más téma, de ha bőven van ideje kaját készíteni, akkor a kényelmesség/lustaság az, ami elsősorban zavar.
2014. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
19%

Nem tartom "ételnek" a rendelhető pizzát. Tudtad, hogy kb. ugyanolyan élelmiszeripari szabályozás vonatkozik rá, mint a virsli, felvágott készítésére? Vagyis a sok sz@rt etetik meg a néppel jó drágán.

Sokkal olcsóbb és finomabb, ha te csinálsz otthon. Ráadásul végtelenül egyszerű.

2014. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Havi egyszer rendelünk valami ilyet, ő választhat hogy mit szeretne.
2014. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%

Nem szoktunk rendelni soha, en készítek. A fagyasztoban mindig van par mini méret, vagy pizzatekercs.


Hány eves vagy es ugyan eszedbe jutott e, hogy a szüleidnek is rendelj, a "sajat pénzedbol"?

2014. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit soknak találom, de volt helyette más kaja a hűtőben? Ez itt a nagy kérdés...
2014. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%

A 4 nagyon sok, mert így több mint minden másnap ezt ettél (volna).

Egy évben kb. 4x eszem pizzát. :)

2014. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%
Egy pizza kb 1500. 4*1500 az 6000 forint, abból azert nem csak negy napra futná.....
2014. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!