Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, milyen gyakran engedit...

Szülők, milyen gyakran engeditek meg a gyereketeknek, hogy pizzát rendeljen?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 11:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%

Onnantól kezdve mióta saját pénzemből rendeltük nem szólt bele. Nekünk is volt idő mikor nagyon sláger volt a rendelés, kb heti 3x biztos rendeltünk. De ez csak egy ideig tartott. Lecsengett és kész.

Amúgy mi is szoktunk sütni pizzát, általában van anyag is hozzá, de néha olyan jó más ízt is enni. itt nem arra gondolok hogy kolbászos vagy gombás. Egyszerűen más íze van az étterminek, és van hogy azt kívánjuk.

2014. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2014. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
17
2014. júl. 6. 11:59
 14/23 anonim ***** válasza:
32%
kb nálunk is 17-18 évesen volt ez az időszak mikor sokat rendeltünk. Szóval nekünk nem szóltak bele a szülők, még úgy sem hogy anyukám szakács , nagyon jól főz és mindig volt otthon kaja.
2014. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
fogadjunk hogy voltaképpen azért volt kiakadva mert volt otthon "rendes" kaja, erre te meg pizzát rendeltél :D
2014. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%
Nekem erre nem kellett engedélyt kérnem, a zsebpénzem arra költhettem, amire akartam...
2014. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a saját pénzét mindenki arra költi, amire akarja. Én ezért nem akadnék ki.
2014. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Miért kéne ehhez engedély? Saját pénzed, arra költöd, amire szeretnéd, csak a hűtőből ne kelljen kidobni a kaját.
2014. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk már szerintem is sok. Mi havi 1-szer szoktunk rendelni max, de nem is minden hónapban. :D Inkább beülünk valahova.

19/l

2014. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Saját pénzén rendeljen akár 4-szer is,ha annyira arra akarja költeni a pénzét.Remélhetőleg azért nem csak gyors kaján élsz :) Valahol meg is értem,mert én is imádom a pizzát,és nem tartom egyébként egészségtelennek.
2014. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!