Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szülők! Ti engeditek a gyereke...

Szülők! Ti engeditek a gyereketeknek, hogy táplálék kiegészítőt egyen?

Figyelt kérdés
Fehérjét szeretnék csak venni de a szüleim azt hiszik káros és nem tudom már őket sehogy sem meggyőzni, hogy csak tápkieg, tippek? 17F

2013. ápr. 16. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
ne szedjél ilyeneket,ráérsz te még ezzel,egyél olyan kaját amiben sok a fehérje,a te szervezetednek ez még bőven elég!
2013. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg nekik, h a táplálékkiegészítő valójában élelmiszernek minősül, nem káros anyag, nem gyógyszer, ezt az bizonyítja a legjobban, h a gyógyszerrel ellentétben egy táplálékkiegészítőnek sosincs melléékhatása és nem is lehet.
2013. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
simán megengedném, mi is hasznájuk így vennie sem kell majd.
2013. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A fiam szintén 17 éves, megengedem neki.

Nem vagytok már gyerekek, ha az autóját tudja vezetni, meg a lányokat hajtani, akkor szerintem ebben is tud dönteni.

Kitűnő gimnáziumban tanul, jó barátai vannak, ha komolyan edzel, akkor nincs ezzel gond...

2013. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát épp ez az első, hogy nem tudok annyi fehérjét bevinni mint szükséges lenne. többieknek köszi. próbáltam már ezt, hogy ez is élelmiszer, mivel az is, de nem hiszik... már arra gondolok, hogy valami orvost kéne megkérdezni, de szerintem még akkor se fogják elfogadni... heti 3 súlyzós edzésem van és most, hogy itt a jó idő már szálkásítani készülök és kéne a +fehérje mert tömegnövelésnél még csak-csak megoldottam. ha van ötletetek jöhetne még.. :D
2013. ápr. 16. 22:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor kérd meg anyukád, hogy egyetek több húst vagy halat és olyat készítsen ebédre amiket te úgy gondolsz hogy jók és kellenek a fejlődésedhez.

Reggelit tudod turbózni főtt tojással a szendvicsbe.

Vacsorára túrót vagy suliba is tudsz vinni akár pufirzzsel is.

gyűjsd össze a zsebpénzed és vedd meg maganak, lassan jön a szünet menj el diákmunkára és vedd meg, szobádban pedig keverd ki és idd meg. Hisz gondolom úgysem mennek állandóan téged ellenőrizni.

Nekem se engedik meg, de megoldom titokban is:)

2013. ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem jönnek csak nincs a szobámban olyan hely ahová el tudnám rejteni, de szerintem az lesz hogy hazahozom és megmondom hogy mától én ilyet is fogok enni :D
2013. ápr. 17. 16:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Mutasd meg nekik egy átlagos bolti kajának a csomagolásán lévő tartósítószereket és nézz utána wikipédián vagy bárhol, hogy milyen szerek ezek

nem kell pár perc, hogy eldöntsd, hogy azok is mérgezőek


csak, hogy tudjanak mérlegelni

2013. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok még szülő, de NEM engedném az ilyen MÉRGEKET!

Ha azt akarod, hogy 40 éves korodra ELHÍZZ, akkor edd nyugodtan. Jó példa erre a nagybátyám. Fiatalon edzett, fehérje porokat evett, miután megnősült abbahagyta az edzést, egész nap ül az íróasztalnál, és 100 kilón felül van a súlya.

(Ja, lehet, hogy te azt gondolod, hogy te nem így végzed majd! Hidd el, a legtöbbre ez vár.)

2013. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jani0130 válasza:
biztos vagyok benne, hogy nem edzel te annyira keményen, hogy gyors felszivodású fehérje kelljen neked...
2013. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!