Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti engeditek a gyereketeknek...

Ti engeditek a gyereketeknek hogy motorozzon?

Figyelt kérdés
50ccm-es motorral
2013. márc. 24. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

attól függ hány éves a gyerek!

én 11.5 éves korom óta motorozok, simson blokkos romet ponyval, még most is azzal motorozok... 14 éves vagyok most, de simsonnal is szoktam motorozni, hát nekem engedik

2013. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tud a motorral bánni akkor mért ne? Ha szülő vagy, mint én, te is tedd próbára a srácod mit tud a motoron. Szalomozás, gyorsítás,lassítás,vészfékezés gyakorlatokat kéne megtanulni és akkor nem kell aggódnod. Énis ezt tettem,és láttam hogy ügyes a fiam, ezért oda is adtam neki a kulcsot. Bízz te is benne! :) Azt hogy a robogón jó legyen a fék,legyen benzin meg a srácon bukó...Ugye ezt nem is kell hogy mondjam ? :) Az én válaszom tehát: gyakorlás után engedheted!
2013. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb, ha minél hamarabb elkezdi a motorozást, mert igy tanul meg rendesen. Nem majd, mikor 20 évesen magától felül a 600-as sportmotorra, és az első nagyobb gáznál a legközelebbi villanyoszlop állitja meg, esetleg az első kanyarban valahol a mező közepén szedi össze magát. Ha elkezd mondjuk 13 évesen motorozni egy 50-es motorral, az nagyon jó, 16 évesen jöhet a 125-ös, 18 évesen a 250-es és utána a 600-as. Ha felnőtten kezd el motorozni, már nem lesz türelme azt a ranglétrát végigmászni.
2013. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, mivel én magam is motorozok. De csak fokozatosan engedném persze, ahogy előttem írták.


Téged féltenek, vagy Ön a szülő?

2013. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kb 14 környékén kezdtem egy jawa babettával.Majd robogóval csak jogsi után mentem.

Most nagyobb motorkával mászkálok ,az ősök még ilyenkor is hajlamosak a féltésre de már azért belenyugodtak :)

Itt tényleg az a lényeg hogy fokozatosan kell ezt is elkezdeni,mert láttam olyat is hogy anyuci apuci megveszi a kis nyikhaj gyereknek a jogsit meg a nagy sportmotort is,gondolom nem kell ecsetelnem hogy ők szoktak elöbb elszállni a kanyarokban.

2013. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen jobb gyerekként kezdeni motorozni.

Ahogy írták felettem, ha elkezd egy babettával, majd simsonnal es végigjárta a ranglétrát, az a legjobb. Felnőttek erre nem lesz türelme.

Saját tapasztalatból mondom, en egy simsonon motoroztam nyolcadikos korom aztán 30 ig semmi, és most egy nagymotorra ugrottam rá ami tudom higy nagyon nem jó.

2013. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg Talmát, ő mikor kezdte?

De hogy a kérdésdre válaszoljak, feltétlenül. Nem vezet jóra ugyanis, ha egy haverjától kölcsönkért motorral (mert lesz ilyen, ha neki nincs, hidd el) tapasztalatlanságából kifolyólag elszáll egy kanyarban.

2013. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!