Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tíltanak el anyáék...

Miért tíltanak el anyáék mindentől amit szeretek vagy boldoggá tesz?

Figyelt kérdés

Már kiskoromban is ezt csinálták pl. vettek egy nagyon szép babát karácsonyra, de amikor már kezdtem megszeretni elégették, sose mondták meg miért. Volt egy plüssöm, amivel szerettem együtt aludni, de amikor feltünt nekik úgy eldugták, hogy sose találtam meg.

Most már nagyobb vagyok nem tudnak csak úgy elvenni tőlem tárgyakat, de most meg mindent megtiltanak. Utáltam úszni, de kényszerítettek rá.. amikor kezdtem jó lenni benne és szerettem egyből kiírtattak.

Van egy bátyám, aki nagyon szereti a focit és tőle ez átragadt rám. Sokszor elvitt magával titokban meccsre, mert anyuék még azt sem nagyon engedik, hogy itthon tvbe nézzem, mert én lány vagyok.

Nagyon szeretek kint lenni a meccseken, de most szombaton a Lyon ellen játszottak és kint volt apu egyik munkatársa, aki meglátott és ma elmondta apunak.

Persze, örökre eltíltottak mindentől, aminek köze van a focihoz, még a sportcsatornákat is lekódolják itthon.

Nagyon unom már, hogy bármit megszerettek attól eltiltanak. Hiába kérdezem, hogy miért csinálják.. csak annyi a válasz, hogy tünjek a szobámba.


2014. júl. 7. 14:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Az enyémek is ilyenek, mindig csak rosszat akarnak nekem. Amint tudsz költözz el, addig is kitartás.
2014. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Bátyádat kérd meg, hogy próbáljon meg hatni rájuk. Mit mondanak, miért csinálják ezt? Fel nem foghatom, mi értelme van ennek. Egy szülő általában támogatja a gyerekét abban, amiben jó...
2014. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
A szüleid betegek... Elégették a játékodat!?!?!? :o
2014. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Vagy mentális probléma van a szüleidnél, vagy te dramatizálod túl a dolgokat. Mindenre lehet normális és abnormális válasz is, én úgy érzem, nem ismerjük az egész történetet. Lehet, hogy a babád olyasmivel lett koszos, amit nem tudtak kiszedni belőle, de nem akartak neked rosszat vele. Lehet, hogy a plüsst cuminak használtad, és féltették a fogad. Lehet, hogy úszáskor úgy viselkedtél, olyan fürdőruhában mentél, ami nem tetszett nekik, vagy annyira csak ez kötött le, hogy romlottak a jegyeid a suliban, és azt akarták, hogy maradjon időd. A meccsekre meg lehet, hogy pasizni mész, és az agyukra megy. Minden éremnek két oldala van. Ennyi infó alapján nem szidnám a szüleid. Halgattassék meg a másik fél is!
2014. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, így akarnak rávenni, hogy többet tanulj?

Tőlem is letiltottak mindent anno, bár felnőtt fejjel így visszatekintve azt gondolom, szegény apámban volt egy jóadag szadista hajlam is. Mert mintha élvezettel csinálta volna ezeket velem, a tanulásban nem segített sosem, de ha büntetni kellett, akkor mindig ő volt a "végrehajtó"

2014. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Elégették a babádat? Szerintem a szüleidre ráfér egy pszichológus. Ezek betegek.
2014. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Bírom, hogy mindig a gyerek a rossz...
2014. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nincs gond a suliban és fiatal vagyok még a pasizáshoz.

Tesómmal nem bánnak így, mert ő fiú és már 17 éves.

2014. júl. 7. 15:46
 9/16 anonim ***** válasza:
14%
Ülj le és beszélj a szüleiddel erről a problémáról így mint ahogy nekünk elmondtad...
2014. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Könnyű azt mondani, még a végén megverik amiért fel merte hozni a témát.
2014. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!