Hová tegyem anyámat?

Figyelt kérdés

Anyukám hozzám kényszerült, nálam lakik 40m2en. Semmi kilátása, munkája. A nyugdíja egy nagy 0!

Ugyan most független vagyok, de nem akarok vele élni!! Szeretem. De én egy felnőtt nő vagyok, 20 éves korom óta önálló! Zavar, és a lakásom is pici. Mit tehetek? Mi a megoldás ilyen esetben? Ti mit tennétek? Mert én semmit nem látok jelenleg.



2014. júl. 8. 11:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Szomorú ezt hallani. Szerintem nézz ki neki egy nagyon olcsó albérletet, feltéve, ha jó a fizetésed. A nyugdíjjal együtt összejöhet az havi rezsi és a lakbér.
2014. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%
Hát sajnálom, hogy ezt mondom, de öregek otthona?
2014. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
30%

Öregek otthona???? Na az kellene..... A megoldás az, hogy kibirod. Segítesz neki munkát keresni.


Mi lett aa lakásával?

2014. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

igen, én is az albérleten gondolkozom, de az is 50-60ezer + rezsi. Azt egy az egyben nekem kéne fizetnem...

Öregek otthonában nincs hely, meg sz.tem oda is kevés az a 30ezer amit kap. Óriási teher ez, ráadásul elég gázul viselkedik néha, úgy érzi neki ez "jár" és kutya kötelességem eltartani és otthont adni neki.

2014. júl. 8. 11:57
 5/30 A kérdező kommentje:

ő nem fog munkát vállalni! kikérte magának, mindig vállalkozó volt. szóval igények vannak....

A lakásából kirakta tesóm, mert jogilag az övé, na az a másik fele, undorító társaság hiába a családom vér szerint

2014. júl. 8. 11:58
 6/30 anonim ***** válasza:
32%

Nezd, o felnevelt teged, es ugy nez ki, hogy most neked kell segiteni ot.


Lehetosegek:

Veled marad

Alberletet fizetsz neki

Mas rokonhoz koltozik


Ha nincs nyugdija, idosek otthona szoba sem johet, mert oda millios beugro kell plusz a nyugdija.


Gondolom, az eszedbe sem jutott, hogy kirakd az utcara, ugye?

2014. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
29%

"kutya kötelességem eltartani és otthont adni neki."


Teljesen igaza van. Tenyleg kutya kotelesseged.

2014. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Vállalkozó volt, akkor miért nincs nyugdíja?
2014. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, lécci taníts!


Nekem költöznöm kellene munka miatt, és hogy éljek. Amúgy is ragaszkodom hozzá, pedig többször bántott, megalázott...és nem bírom itthagyni, pedig nem élhetek itt örökre, változnom kell, változtatni, családommal se lakhatok majd itt. Most a párja is olyan munkát vállalt, hogy nincs itthon mindennap, nekem már ez is furcsa, és még nehezebben megyek el,pedig kellene a nyáron.

2014. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván azert olyan alacsony a nyugdíja, mert minimálbérre jelentette be magat....
2014. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!