Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a szüleimmel?...

Mit csináljak a szüleimmel? (Lent! )

Figyelt kérdés

Most fogom betölteni a 16-ot júli végen de ez nem fontos most annyira... Ma apa hazaállított egy Porche terepjáróval és elkezdi ,hogy " neked vettem szülinapodra szeretsz igaz?" kőpni nyelni nem tudtam... Nem tudják felfogni attól még ,hogy mindent megvesznek nem lesznek jó szülők.

Mit csináljak én nem kocsit akarok 16évesen hanem az apukámat és az anyukámat nem pedig azt ,hogy éjjel nappal dolgozzanak és tömjenek ajándékkal + pénzzel!

Próbáltam velük már beszélni de mindig azzal jönnek ,hogy a pénz a világon a legfontosabb...

Nekem ők kellenek nem a pénz!!

Mit tegyek ??



2014. júl. 9. 00:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem ,hogy lány vagyok!
2014. júl. 9. 00:17
 2/17 anonim válasza:
15%
Fenyegesd meg őket hogy ha nem hadják abba elmész .
2014. júl. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi ,hogy írtál ezt megpróbálom..hátha..
2014. júl. 9. 00:32
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
kamu
2014. júl. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Ez a baj a nyári szünettel. Ilyenkor egyre több az unatkozó gyerek, akik egyre silányabb kamu kérdéseket írnak ki..

Na menj aludni.

2014. júl. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod.
2014. júl. 9. 01:01
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Óóóó hát csatolj már egy képet akkor te kis Porsche terepjárós kis cserkészke. Nincs kötelező olvasmányotok ami ki kellene olvasni?DEHOGYNEM.
2014. júl. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Ahogy olvasom a válaszokat Gusztustalanok vagytok,hogy nincs eggy normális szavatok,de azért mert irígyek vagytok oltogatjátok szegény lányt!Szégyeljétek el magatokat!Kedves Kérdező!Én teljesen megtudlak érteni!Ja és szerintetek,ti nagyokosok,hova is fordulhatna szegény lány,ha nem ide???Na!Most nincs ilyen nagy szátok..!Szóval:Én is hasonló cipőben járok,és SZNOB vagyok,én is keveset láttam a szüleim,de én már 16 évesen vezettem,és Bmw-m volt.Ezzel a nélkülük töltött időt nem lehet kárpótolni,de nagy a felelősségük(Cégvezetés,üzlet..),majd megtapasztalod felnőtt korodban.Én is sokat voltam egyedül,éltem tovább,19 évesen már házam,autóm lett(Meg tanultam is),Nemtudok többetsegíteni,átérezlek,Kívánok minden jót!(Ám ha kamu a kérdés(Amit erősen kétlek) akkor szégyelld magad!!):)
2014. júl. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy vacak magánrepülőgéppel akarták kiszúrni a szemem törődés és szeretet helyett a 18. szülinapomon. 1 hétig bőgtem utána.
2014. júl. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Egy dolgot tarts szem előtt. A pénz soha nem fog boldoggá tenni.

Készíthetsz nekik egy képeslapot, vagy valami szép ajándékot, amibe írsz egy kedves üzenetet. Abból talán átérzik hogy >szereted< őket. És hogy neked igazi szülőkre van szükséged, nem pénzre. Mert a pénzt megeszi a moly és elviszik a tolvajok. De a szeretet örökké megmarad. Aludj jól! És kitartás!!!

2014. júl. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!