Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szégyenlősség otthon? Szülő...

Szégyenlősség otthon? Szülő gyermek előtt vagy akár forditva?

Figyelt kérdés
´Mennyire vagytok szégyenlősek otthon?Szülő gyere előtt vagy ,gyerek szülői előtT?:)

2014. júl. 9. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem meztelenkedünk egymás előtt, ha arra vagy kíváncsi.
2014. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Én vagyok a gyerek.

Cseppnyi szégyenllőség nem szorult belém a szüleim irányába legalábbis. Elvégre ők hoztak létre látták már minden porcikámat, nincs mit szégyelljek. :) Másokkal szemben viszont nagyonis szégyenllős vagyok.


17/L

2014. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Semennyire. Nálunk szerencsére nincsenek tabu dolgok, helyzetek, témák. Nem is zavart senkit sose.

Egyedül a bátyám előtt szégyenlősködöm.

19/L

2014. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyunk szégyenlősek, de nem mászkálunk direkt meztelenül.

Simán átöltözünk egymást előtt, bemehetünk a fürdőbe, ha valaki fürdik. De nem meztelenkedünk csak úgy.

2014. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Már nem lakok otthon de mi sem meztelenkedtünk egymást előtt sosem. Legalábbis úgy, hogy apu előttünk lányok előtt sosem (3-an vagyunk testvérek lányok), meg mi sem előtte, még fehérneműben sem mászkáltunk. Egymás között lányok öltöztünk, vetkőztünk, be,entünk ha a másik tusol.
2014. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Előttem mindkét szülőm folyton meztelenkedett, de utáltam, aztán amikor kicsit nagyobb lettem, akkor már be is szóltam érte, nem vagyok egyébként szégyenlős, nincs semmi ilyen gond, csak nem tudom, hogy miért nem lehet a fürdőben felvenni egy pólót, gatyát és úgy kijönni onnan? Persze most már a férjemmel lakom együtt, úgy nyilván vagyunk meztelenül is, de az teljesen más.
2014. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Sosem láttam a szüleimet meztelenül. Az én kisfiam még nincs egy éves, így lazán mozgok meztelenül előtte, ha úgy adódik, de később nem tervezem. Nem fogok bujdokolni, természetesen, de tiszteletben tartom a határokat.
2014. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Sosem láttam a szüleimet meztelenül és engem se fognak látni a gyerekeim meztelenül, max. véletlenül. 35F. A gyerekek még kicsik, őket persze látom meztelenül pl. pelenkacsere közben. De ha nagyobbak lesznek, igyekszem majd arra nevelni őket, hogy nem meztelenkedünk mások előtt.
2014. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Én egyedül nevelem a kislányomat, aki 5 éves. Egynemũek vagyunk, így nincs mit takargatni szerintem, bár ez fürdés, öltözés közben van csak. Meg nem szeretek beöltozve aludni, csak egy hosszú pólóba... és ô is abban alszik. :)
2014. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyunk szégyenlősek, de azért nem járkálunk meztelenül egymás előtt, és a szexuális életünket sem tárgyaljuk ki.
2014. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!