Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tegyem jóvá? Sokakat...

Hogyan tegyem jóvá? Sokakat megbántottam már nagyon megbantam az egészet.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok . 5 éve meghalt az anyukám. Ez olyan mély nyomot hagyott bennem hogy olyanokra kesztetett amiket mar megbantam. A kapcsolatom apukammal nem olyan jo se a testveremmel. Hazudtam nekik egy vizsgarol kiderult nagyon szegyelltem magam miatta. Letelt a büntetés. Most viszont ugy erzem hogy apa egyaltalan nem szeret. Ja meg elhoztam a barátom h aludjon itt de apa pedig nem engedte meg. Pedig már sokszor itt aludhatott

. Es olyan hulye indokot valasztott. Hogy ő most pakol. A kerdesem az h mentheto e a helyzet?


2014. júl. 10. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, menthető, de egy időre húzd meg magad. Kezdj el tanulni, kevesebbet bulizni, otthon segíts, főzz, takaríts ilyesmi, lássák, hogy változol és komolyan gondolod.
2014. júl. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szerintem le kellene ülnöd apukáddal és elmondani neki, mit érzel és mennyire bánt, hogy hazudtál.

Megadni a miértekre a válaszokat a faterodnak.

Aztán elmondani azt is,, úgy érzed, nem szeret igazán.

Szerintem értékelni fogja, ha fontos vagy neki és szeret téged. Hidd el, pár ilyen beszélgetés után simán a pozitív irányba mozdulnak a dolgok.

Ha nem akkor kitalálunk valamit :)

2014. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy te szereted, és ő szeret-e, mert nem érzed. Sztem ez itt a fő probléma! Nem tudjátok kimutatni se kimondani, hogy fontosak vagytok egymásnak!
2014. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!