Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbantottam a baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbantottam a baratnomet es szakitottam is vele, de megbantam, Irjak meg neki vagy varjak?

Figyelt kérdés
Irtam neki egy levelet amiben bocsanatot kertem de nem valaszol,ez egy hete volt, irjak meg neki vagy varjak?
2014. jún. 19. 19:13
 1/2 Egylánykérdésekkel válasza:

Mivel bántottad meg? Azért nem mindegy.. Ha nem komoly dologgal és bocsánatot kértél(tényleg megbántad de nem válaszol..) akkor hagyd rá bármilyen nehéz is..

HA komolyabb akkor ne várj vigaszt... Ha szeret visszaenged :)

2014. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Irj neki mar úgysincs mit veszítened mert mar szakitottatok , ezzel csak nyerhetsz

Kérj tőle bocsánatot es kedveskedj neki

2014. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!