Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátom megbántottam, sok...

Egy barátom megbántottam, sok minden összegyűlt bennem és egy pár hülye beszólása után kiadván minden dühöm rajta csattant az ostor. Megsértődött. Azóta ezerszer megbántam, amit mondtam. Írtam neki, nem válaszol. Mit tegyek hogy megbocsásson? 21F

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 18:57
 1/4 manó1235 ***** válasza:
ha igazán jó barátok vagytok minden bizonnyal írni fog neked :) meg aztán néha előfordul az ilyen hogy akarva vagy akaratlanul máson töltjük ki a haragunkat.. pár nap és csak nevettek majd az egészen
2014. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is csùnyán viselkedtem a barátommal és csúnyán ősszekaptunk már egy hònapja nem beszélünk.Pròbáltam a kőzős barátunkon keresztül kifogást talált utàna pròbàltam en is de akkor azt mondta beteg ugyhogy én szerintem hagyom is ezt az egész barátságot szerintem kár ezt még bonyilatani.Két emberen múlik minden ha ő nem akar engem hagyom és tovább lépek.
2014. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megbocsátott :)
2014. febr. 1. 13:03
 4/4 anonim válasza:
nem
2014. febr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!