Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitűnő érettségi, év végi...

Kitűnő érettségi, év végi 4-es osztályzat, elmaradt elismerő szavak édesapámtól?

Figyelt kérdés

Kitűnő érettségivel zártam a gimnáziumot, viszont év végén becsúszott egy 4-es matekból, amire apa nagyon érzékeny. Hazahoztam a rengeteg oklevelet, ajándékba kapott könyvet, megmutattam neki, ő erre fintorgott egyet, és csak ennyit mondott: Mi ez a négyes matekból, hogy képzelted te ezt?

Mi tagadás, sz*rul esett, szerintetek tegyek vagy mondjak neki valamit, mert eltelt azóta pár hét, még mindig dúlnak bennem az indulatok és sokszor eszembe jut az a hangsúly, meg az arckifejezés.


2014. júl. 12. 12:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Apád egy tarack, de ettől függetlenül jegyezd meg, hogy nem neki tanulsz, és nem az ő elismeréséért tanulsz.


Ha ez számít valamit, szerintem nagyon ügyes voltál.

2014. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2014. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Szerencsére anyukám tud értékelni.

Lány vagyok, miért?

2014. júl. 12. 13:28
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Ez az egész már 2 hete volt,ideje lesz elfelejteni az egészet.Nekem is érdekes,hogy megvan az érettségi,és nagyon jó eredményekkel zártam én is.Nem kaptam túl nagy gratulációt gyakorlatilag senkitől,talán egy ember dicsért meg,ő pedig a matekkorepes tanárom volt(fiatal csaj).Ha engem leszidtak volna valamiért most így az érettséginél,engem nem érdekelt volna!Annyira boldog voltam,hogy az hihetetlen.

Nem anyáméknak csináltam az érettségit,és nem is nekik tanultam.Nem várom el,hogy EGY ÉRETTSÉGI MIATT boruljon a világ elém!Ennyire azért nem várok sokat az élettől.

Egyébként ha eddig nem,most már sokszor fog pofon csapkodni az élet,mert nem sikerülhet minden úgy,ahogy szeretnéd.

Sajnos ebbe bele kell törődjünk.

Engem anyám sem becsül meg!;)

18/L

2014. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a szép eredményeidhez! engedd el apukád neheztelő szavait, vele van valami probléma igazából, nem veled. Merre tovább?
2014. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Tobb targybol emelteztem anno otosre, van egy kituno diplomam, most csinalom a masodikat, eletemben egyetlen elismero szot se kaptam a szuleimtol. Kulonosebben nem visel meg, nem ertuk csinalom, onmagamert. Ettol fuggetlenul relative jo a kapcsolatunk, ha meg nem akarnak, ne dicserjenek.
2014. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ezt apukád valószínűleg fel sem fogja, hogy neked rosszul eshet. Anno nekem is ez volt, minden évben. Általánosban sosem volt négyesen, középiskolában már mindig volt egy. és nem tetszett, ha volt egy négyesem. Azt mindig meg kellett jegyezni. A mai napig szerintük én vagyok a hülye, hogy nekem rosszul esett. (Lassan 10 éve érettségiztem.) Mondhatom, ez is jól esik.
2014. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, nálam mindig ez volt, én már fel se veszem. Bár néha azért elszomorodok hogy szüleimmel kb annyi a kapcsolatom hogy egy fedél alatt élünk, dehát ez van. Hagyd a francba, hidd el, ez NAGYON jó eredmény, az hogy apád nem értékeli, az ő baja. Ne hagyd, hogy elhitessék veled, hogy így nem vagy jó!!!

20L

2014. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Aspartia ***** válasza:

gratulálok az érettségidhez!

Mást én se nagyon tudok írni minthogy ne foglalkozz a szüleid véleményével. Ami elég nehéz. És szinte biztos vagyok hnem is fog menni. Ezért inkább csak azt tanácsolom ,hogy majd ha neked lesznek gyerekeid, akkor arra figyelj h ne kövesd el ugyanazt a hibát amit veled elkövettek. :(

2014. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!