Normális ez az ember?

Figyelt kérdés
Anyumnak van egy barátja aki nekem nagyon nem szimpi. Elmentünk anyával nyaralni és lementünk a Balcsira ott voltunk a strandon, se telefont se semmit nem vittünk le az inni valón meg a kaján kívül. Anya barátja hívta anyát és folyton és így vagy 267 nem fogatott hívása volt. Anya nem hívta vissza a barátját de anya meg csak annyit mondott neki hogy a strandon vagyunk. Írt neki vagy 10 üzenetet de abban is csak arról volt szó hogy mivan megcsalsz? meg hogy bepasiztál e. Anya nagyon ki volt akadva ilyennek még nem láttam, úgy leitta magát a szemem előtt hogy el nem hittem hogy ez a valóság.De anya megmondta neki a végén hogy hol volt. És még a faszi volt felháborodva.... Volt még egy eset amikor úgy volt hogy anya lemegy hozzá de anya lekéste a buszt mert adott nekem pénzt hogyha éhes lennék meg csinált kaját. És anya lement későbbi busszal és a barátja meg hívogatta és elkezdett vele ordibálni. Anya megérkezett és sétált oda fele és ott volt a faszi házánál bement és elkezdett vele ordibálni hogy még is mi ez hogy lekési a buszt mert hogy a busz indulása előtt 5 perccel ott kell lenni anya nem bírta és hazajött és még akkor is a barátja ordibált vele de csak ő ilyen a családból...

2014. júl. 13. 21:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
93%
Szerintem ez nem normális...próbáld lebeszélni anyukádat erről a pasiról, mert lelki terrorban tartja. És ahogy látom nem csak őt, hanem téged is. Túlságosan féltékeny és ez nem tesz jót egy kapcsolatnak, mert ez már túlment az egészséges féltékenykedés vonalán.
2014. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
anyukád miért van vele? vigyázzatok, nehogy egy nap testileg is bántalmazza anyud, beszéld meg ezt anyukáddal. mi az már, hogy ordibál vele a semmiért kb?
2014. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én már próbáltam anyummal beszélni róla de azt mondta hogy ezt nem velem fogja megbeszélni.. :(
2014. júl. 14. 00:36
 4/14 anonim ***** válasza:
elég szomorú, ha nem hallgatja meg a gyereke és a legközelebbi szemtanu véleményét. ezt én sem hagynám és ez tényleg nem normális dolog. alkoholba menekülni pedig gyávaság...és nem is megoldás. próbáld meg megbeszélni vele.
2014. júl. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem normális dolog ilyeneken cirkuszolni. Legközelebb pofont is ad? Beszéld le Anyukádat erről a pasiról, mert nem lesz jó vége. Ez a "kapcsolat" csak lehúzza őt is, annak meg semmi értelme.

Aki ennyire nem tudja kordában tartani az indulatait, az esetleg még a kést is előránthatja...

Ilyentől menekülni kell, nem pedig befogadni, magyarázkodni.

2014. júl. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
teljesen normális pár,a pasi üvöltözik,anyád megy utána és még le is issza magát.mi itt a baj?Egyik 19 a másik 20
2014. júl. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, egyik 19 a másik egy hiján 20.

Nem, nem normális az egész helyzet. Nagyon nem normális a 267 nem fogadott hívás sem, én már attól megijednék. Anyád sem normális, ha egy ilyen emberre szüksége van! És még le is issza magát. Egyedül téged sajnállak kérdező, hogy te ezt végig kell nézzed. Anyád legalább rád lenne tekintettel!

2014. júl. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
a ficko betegesen feltekeny, anyad meg betegesen kapcsolatfuggo.
2014. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
hát persze, minden előzmény nélkül a férfi a hülye megint, de mit várjon az ember ebben a kategóriában a sok csámpás rozitól?
2014. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csámpás Rozi??????

Miről beszélsz te h@lye elmebeteg? Szerinted normális 267szer hívni valakit?

Igen, az a nő kapcsolatfüggő, de tartom a véleményem, a pasival nagy baj van!!!!!!

2014. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!