Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány évesen kaptak mobiltelefo...

Hány évesen kaptak mobiltelefont a gyermekeitek? 8 éves lányomnak vegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz 8 éves, szeretne kapni egy mobilt. Szerintetek korai még?

2014. júl. 15. 15:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mire használná. Egyedül jár haza a suliból? Ha arra használná, amire alapból egy telefon való, tehát szólni neked, ha késik a busz, akkor hasznos tud lenni.

Ha nem jár semerre egyedül, és csak arra kell, hogy neki is legyen, mert a suliban mindenkinek van, akkor meggondolandó...

2014. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon korai! :-o Majd 12éves kora körül.
2014. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok, 21 éves, és én pl 12 évesen kaptam először, mert hosszabb kirándulásra mentünk a sulival, és akkor már amúgy is egyedül jártam haza. Azóta ugyan "okostelefonom" van, de saját pénzből, és még mindig a telefonálás az első :)
2014. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

16

De azért mert akkor még nem volt mobil, vagyis előtte jött be, ő volt az utolsó az osztalyban, nem bántam meg.

A mai világban sem kapna 8 évesen.

Leghamarabb felső tagozatban, 12 ev körül.

Addig nem kell neki mobil, ha szólni kell, akkor a tanarok szólnak, ennyi idősen mindig kell nekik fenőtt felügyelet, nem kell hogy elerjem mobilon. Amikro már "mozog" egyedül is, akkor vennék.

2014. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy legyen még egy kütyü, ami elől nem tudod elrángatni őt, akkor vegyél neki. Ha szeretnéd, hogy a szabadidejét értelmesen töltse, akkor ne vegyél még neki.
2014. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
én 11 évesen kaptam az első telefonom, de igazából csak azért mert tesómnak is lett(neki kb 1 évvel korábban mint nekem). szerintem elég lenne 12-3 évesen egy alsó kategóriás telefon.
2014. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
Egy alap darabot szerintem már lehet. Én 10 körül voltam, amikor az elsőt kaptam.
2014. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen kaptam az első telefonomat. Igaz, az 10 éve volt...

Egy 8 évesnek szerintem még korai...

2014. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon korai!!!

Én 14 évesen kaptam. Akkoriban az volt a divat, hogy általanos iskola 8. osztalyabol történő ballagásra kaptak a gyerekek egy egyszerű mobilt. Ha jól számolok, a te lányod messze van még ettől. Az ilyen gyerekekből lesznek az elkényeztetett gyerekek akik nem sokra viszik majd es csak követelőznek, nem bántásbol mondom mindezt, nehogy megsertodj! Nyilvan neked is furcsa hogy ennyi idősen telefont kapjon a gyerek. 8 evesnek még a jatektelefon valo!

Vedd kezedbe az iranyitast!

2014. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
51%
En 12 eves vagyok es 10 evesen kaptam az elso telefont, amivel internetezni nem lehetett, de iden karacsonyra kaptam egy okostelefont. De 8 evesen akkor is korai. De azt szem minden telefonon van szuloi fegyuleles, ha csak egyedul jarasra kell, akkor bekapcsolod, mert sajnos 8 evesen csak ellopnal tole. Bar a kerdesbol az jott le nekem, hogy csak menozesre kell neki...
2014. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!