Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Reggelente nyári...

Szülők! Reggelente nyári szünetben meddig engeditek aludni a gyerekeiteket?

Figyelt kérdés
Gyerekek véleményére is kíváncsi vagyok hogy őket medfig engedik aludni nyáron.

2014. júl. 16. 09:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Ameddig jól esik neki, eszem ágában sincs felkelteni. Egyébként 8-nál tovább nem igen szokott ilyenkor sem.
2014. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
En 12 eves vagyok es engem barmeddig hagynak aludni nyaranta.
2014. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Te jó ég! Te mit szólnál, ha felvernének a legédesebb álmodból?

Szegény gyerekek egész évben kialvatlanok, mikor aludjanak, ha nem szünidőben?

Minél többet, annál jobb!

Elengedhetetlen az egészséghez!

2014. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Nincs gyerekem, de ha lesz, akkor addig alszik majd, amíg akar. Hétvégéken és szünetekben is.
2014. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Én mindig hagytam őket akármeddig.
2014. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Egész tanévben 5:30-kor kelek, és apáék ilyenkor sem engednek fél kilencnél tovább aludni. Mindig azzal jönnek hogy ők ennyi idősen már reggel hatkor már kint kapálták a földeket. Ma is bátyám 9:15-ig aludt, azóta kevernek vele hogy képzeli, hogy ilyen későn kelt fel.

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2014. júl. 16. 09:38
 7/28 anonim válasza:
80%
Engem nem nagyon hagynak :/ Ma is 6-kor keltem füvet nyírni :( 17/F
2014. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

Bébiszitterkén dolgozom, 3-7 éves gyerekekre vigyázok. Általában addig aludhatnak, ameddig csak jól esik, de ez nem mindig olyan nagyon jó. Van, aki csak 10 után kel fel, de aztán délután (ha még csendespihenőzik) vagy este egyszerűen nem lehet elaltani. Van, hogy éjfélkor még könyörög, hogy meséljek, játszunk, mert nem fáradt. Aztán persze reggel megin kezdődik előről: sokáig alszik, mert fáradt.

Csak az a gond, hogy meg van határozva, hogy 9-10 közt el kéne altani a gyereket, de ezt nem lehet, ha reggel addig alszik, amíg akar... gondolom ez kicsit nagyobb (iskolás) gyerekeknél már nem akkora probléma, de a picik nagyon elevenek.

2014. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%
Én is aludhatnék akármeddig, de hatnál tovább már nem tudok aludni.
2014. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%

6: Hát kérdezz vissza, hogy szükséges-e reggel hatkor kapálni neked mostanában.

Mert ha nem, akkor hagyjon békén a hülyeségével.


Mondd meg neki, hogy Te meg egész évben éjjel 12-ig tanulsz, más műszakban vagy, minta kapálósok, és ha azt szeretné, hogy jól tanulj, akkor hagyjon aludni.


Harmadik, hogy kérdezd meg, hogy ha neki olyan nehéz dolga volt gyerekkorában, rosszul esik-e neki, hogy nekem egy kicsit jobb.

Mert szerintem itt van a kutya elásva.

Kicsit gondolkodjon el ezen.

2014. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!