Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez kezdjek most ezek után?

Mihez kezdjek most ezek után?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap én írtam ki ezt kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Az a féreg rohant apámhoz elpanaszolni, hogy én szakítottam vele, meg hogy nem költözünk. Apám erre felhívott engem és nekem esett, hogy ne hisztizzek, mert ha már ennyi pénzt beleöltünk a lakásba, akkor már csakazért is oda fogok költözni. Meg hogy kutyát egyébként mit akarok tartani egy albérletben, nem ott a helye, stb. Hozzáteszem egy felnőve 10 kg-s kutyáról lenne szó... Azzal fenyeget, hogy vagy összeköltözök vele, vagy mehetek a híd alá...


2014. júl. 16. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjenek már a sunyiba apáddal együtt. Mindenkinek van szava, csak neked nincs? Ha nem mész el vele az albiba, tényleg csak a híd alatt volna helyed? Mert ha nem, akkor én ezek után biztos nem mennék el vele. Képzeld el ,ha már most ebben nincs döntési jogod, mi lesz később? Én meg nem ülnék bele a tetves autójába sem.
2014. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Kezdd el kialakítani az értékrendedet. Az álmok szintjéről ereszkedj le a valóságba.Igaza van apádnak: ez hiszti!
2014. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert egy 8-10 kilós kutya aztán qrva nagy álom ...
2014. júl. 16. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Menj a hid ala.

Merthogy nem hiszem, hogy ne lenne az eletedbe barki, aki tudna segiteni.

Vagy a masik lehetoseg, hogy szepen elfogadod, hogy diplom ide vagy oda, a nonek a konyhaba a helye, es ha a ferfi dont, akkor kussol.

Ellenkezo esetben vak komondor.

Akarhogy is, en ebben az esetben semmi esetre sem engednek. Es nem a kutyabol, hanem abbol, hogy nem koltozol ossze olyan pasival, akivel mar szakitottal.

Mert pl, ha osszekoltozol, elfelejti, hogy szakitottatok, es megeroszakol. Mert miert ne?

2014. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Középkor..... Apád mondja meg, kivel kell élned?

Gondolom, már vettél magadnak burkát és abban jársz.

2014. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Összepakol, elköltözik albérletbe, egyedül, vagy akár évfolyamtársakkal közösen, munkát keres, dolgozik, önnálósodik, lediplomázik, jobb munkahely, normális párt keres. Szerintem ezek a lépések lennének a legésszerűbbek.
2014. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátod a közeledbe ne engedd még egyszer! Az apádat se! Állj össze szaktársakkal, barátokkal/barátnőkkel/ismeretlen fiatal egyetemistákkal és költözz össze velük egy albiba! Ott egy kicsit megerősödsz anyagilag, hátha találsz egy párt magadnak, és két év múlva megszerzed magadnak a kiskutyát (ha pasid is és apádat is dobod, akkor sajnos ez lesz). Így végül teljes kontrollt szerzel az életed fölött!
2014. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fényember ***** válasza:
100%
Én mind a kettővel megszakítanám a kapcsolatot...személy szerint nem bírom ha korlátoznak.. másrészt pedig ha ennyire szereti az EXEDET költözzön össze vele ő ;)
2014. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!