Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Durva lenne nagyon ha anyát...

Durva lenne nagyon ha anyát bezárnám a szobába hogy nézzen meg egy nagyon jó filmet?

Figyelt kérdés
Túlságosan feszült, és kikapcsolódás kellene neki, de egyszerűen csak azt hajtja, hogy nekem nem kell, nem nézek filmet, hagyjál békén ezzel, meg ilyenek. Mi lenne, ha így tennék? Vagy túl sok?:P

2014. júl. 18. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha ENGEM zárnál be, akkor egyrészt veszett dühös lennék, másrészt egész biztos nem néznék filmet. Márcsak azért sem, mert a legtöbb film engem kimondottan idegesít, ezektöl biztos nem lennék nyugodtabb vagy kevésbé feszült, éppen ellenkezöleg.
2014. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Tőlem akkora pofont kapnál, hogy kiszállnál az ablakon.

Mellesleg büntetendő mást megfosztani a személyi szabadságától.

2014. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Csak még jobban felidegesítenéd vele. Fölöslegesen erőlteted azt amit nem akar. Inkább főzz helyette te vacsorát néhanapján, hogy addig is leülhessen vagy azt csinálja amit akar.
2014. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Segíts neki a házimunkában. :) Akkor több ideje lesz, talán filmre is lesz ideje, és talán nyugodtabb is lesz. :)
2014. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Durva!Mi van közbe ha rájön a cifrafosás? :D
2014. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
na és azt honnan tudod, hogy neki is nagyon jó az a film? én pl. évente kb. két filmet nézek, nem igazán vagyok filmes. ha meg bezárnának, még idegesebb lennék....
2014. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem kérdezed meg, hogy mire vágyik? Érdekes, ez fordítva szokott lenni, a szülők szeretik ráeröltetni az akaratukat a gyerekre azzal, hogy ők jót akarnak....
2014. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
okéh._. köszi mindenkinek. a pofont is, nagyon köszi, gondolom anyukák voltak. De amúgy csak jót akartam. Mellesleg 6/7: onnan hogy a műfaj amit szeret, az ez lenne, (mármint ismerem a műfaját) és tudom hogy tetszene neki. és olyan jó lenne kicsit vele lenni, kikapcsolódni, d emostanában ráadásul egyre többmindent is vág a fejemhez. Például köcsög vagyok, és ez nagyon fáj, de tűröm, és ki akarok vele kapcsolódni, de sosem sikerül. Mindig rosszat teszek helyette. :'(
2014. júl. 18. 21:46
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Ettől én tombolnék miatta.


Ha segíteni akarsz neki, akkor miért nem kérdezed meg, hogy mi a fene baja van?

2014. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

:D szerintem csináld, de ne ilyen nyersen.

Készíts be egy kis nasit, vagy a kedvenc kajáját és írj egy levelet arról h miért csinálod ezt, és hogy nagyon szereted

2014. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!