Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érhetném el, hogy ne...

Hogy érhetném el, hogy ne kötözködjön velem az anyám?

Figyelt kérdés
Mindig mindenkire rá akarja erőszakolni a véleményét, ha valaki nem úgy gondolkodik egy kérdésben, mint ő, akkor elkezdi szapulni az illetőt. Sokszor azt hiszi, hogy ő mindenkinél okosabb. Ha rossz napja van, akkor a saját családtagjait sértegeti, de a barátaival akkor is tud jó pofizni. Egyszer nagyon megbántott és sírva meséltem a nagymamámnak, hogy miket mondott nekem. Erre a nagymamám azt mondta, hogy tudja, hogy milyen undorító természete van, őt is sokszor megbántja úgy, hogy a nagymamám is sír miatta, de nem tud vele mit csinálni. Ha megmondjuk neki, hogy csúnyán viselkedik, akkor kiakad és olyannal sért meg minket, ami a legjobban fáj nekünk. Miért ilyen? Csak akkor lesz normálisabb kapcsolatom vele, ha elköltözöm itthonról? 23 éves vagyok, 3 hete államvizsgáztam és ezerrel keresek munkát, mert mihamarabb szeretnék itthonról elköltözni, hátha ez megold valamit.
2014. júl. 24. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Nem csak munkát,másik országot is...

Aztán ha nagyon hiányzom neki majd ki jön ő hozzám látogatóba sajàt költségén,persze ha otthon talál :D

2014. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menekülj! Ezt megszokni nem lehet! Anyád egyszer úgyis egyedül marad ilyen természettel és lesz min gondolkodnia.
2014. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azzal oldottam meg, hogy mikor betöltöttem a 18. szülinapom elköltöztem, addig meg tűrtem.
2014. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Az ilyen emberek ellen 2 dolog lehet csak tenni:


1. Amit már írtak; távolságtartás

2. Jól szájba kell vágni, hogy tudja hol a helye, ha meg nem tetszik neki, akkor védje meg magát


Nem vagyok híve a nőverésnek, de bizonyos esetekben (sajnos) szükséges.


Remélem, nem bántottalak meg.

2014. júl. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!