Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így az anyám?

Miért viselkedik így az anyám?

Figyelt kérdés

A barátommal összeveszünk valamin, erre ő beront a szobába és elkezdi mondani a magáét, de azt sem tudja miről van szó, de bármi is az, szerinte az csak az én hibám lehet. És az apró kis vitából hatalmas veszekedés keveredik, mert anya kiabál, mire mi is már kiabálunk, mert egyszerűen nem halljuk a másikat.

Most költöznénk össze a barátommal (2 éve együtt vagyunk), összevesztünk valamin, de én itthon már inkább nem is mondok semmit. Anya meg már rögtön ugrik nekem, faggatózik, hogy miért nem veszem fel a telefont a barátomnak. És hiába mondom, hogy nincs semmi, csak egy kicsit összevesztünk, kell most egy kis nyugi, csak folytatja. És elkezdi mondani, hogy biztos az én hibám az egész, azért nem mondok semmit. Meg hogy minek költöztünk akkor össze, hogy jaj ő nem támogat akkor minket egy forinttal sem, amit eddig ideadott azt is kéri vissza, stb.


Miért csinálja ezt?


20/L


2014. júl. 24. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert nem bírja elviselni, hogy felnőttél. Mert nincs saját élete, és a tiédet élné. Mert egy tuskó, ráadásul érzéketlen. Mert szerelmes a barátodba. Hirtelen ezek jutottak az eszembe. Hasznos volt bármelyik is?
2014. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!