Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan fenyegetem a szüleimet...

Jogosan fenyegetem a szüleimet, hogy öregként én hajítom ki őket?

Figyelt kérdés

Fenyegetnek, hogy kihhajítanak, meg felettem állnak mert a szüleim! És nekem k..s a nevem!


Én meg fenyegetem őket, hogy én majd öregként mikor wczni se tudnak majd hajítom ki őket! Az rosszabb lesz!

Vagy bedugom őket egy öregekothúthonábs!


Jogos?

16f



2014. júl. 25. 19:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Miutan ma Magyarorszagon a torveny szerint a gyerek koteles gondoskodni a szulirol, ha azok megfeleloen felneveltek -ehhez eleg az, hogy ne adjak inezetbe- igy te teljesen feleslegesen fenyegeted oket. Ellenben ok siman megtehetik, hgoy amint betoltod a 18at fel is ut le is ut.
2014. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Két rossz hírem van!


1. Két éved van, hogy észhez térjél, mert akkor már szó nélkül kirakhatnak.


2. Mivel nincsen tulajdonod, ezért te sehonnan sem tudod majd kirakni őket!!

2014. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem. viselkedj úgy, hogy ne fenyegessenek.

Egyébként meg nem olyan könnyű egy idős embert öregek otthonába adni. Eleve kihalásos alapon találsz csak helyet az ilyen intézményekbe, ami elég sok idő lehet. Másrészt havi 100 ezer ft alatt nem úszod meg fejenként, tehát nem csak úgy megy az, hogy kész, megöregedtek, te lemondasz róluk.

2014. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Kedves első nem eszik olyan forrón a kását a szülői eltartást ki kell érdemelni mert az érdem szerint jár és nem elég az hozzá, hogy nem csapták zaciba a kölyköt.


A gyerekkori lelki bántalmazás, a gyerekkori negatív élmények, a támadó beszólogatások, a fenyegetések, egy raklap rossz vélemény a gyerek részéről elég indok ahhoz, hogy a szülők keményen megizzadjanak a bíróságon már ha van pénzük ügyvédet fizetni és végigbumlizni az egész eljárást.


Neked meg azt ajánlanám kedves kérdező, hogy máskor ne bonyolódj vitába egyik füleden be másikon ki nem kell olajat önteni a tűzre.

Ők olyanok, amilyenek hagyd rájuk egyszer lesz neked is önálló életed és azt csinálsz, amit akarsz és kész.

Az öregotthont kijárni meg tényleg nem egyszerű a jó helyek vagy megfizethetetlenek vagy tényleg kihalásos alapon megy a többi hely meg inkább elfekvő.

2014. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%
Kedves utolso, ha nem bizonyitott a bantalmazas, akkor bizony pont elegendo.
2014. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

Azt a fenyegetést, amit kérdésedben leírtál, biztosan nehéz és kemény munkával harcoltad ki magadnak.

Míg 16 évesen az ő lakásukban laksz, mosnak-főznek-takarítanak-fizetik a rezsi rád eső részét, bizony-bizony lehetnek elvárásaik!

Viszont-fenyegetéseddel azt akarod elérni, hogy jobban szeressenek és tiszteljenek fiukként? Ez bizony, nem fog összejönni!

Remélem, annyit segítesz szüleidnek, hogy elmész hazulról, hogy nyugodtan kitakaríthassák szobádat!

2014. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
Nem jogos. Miért akarnak kihajítani? 16 éve megtesznek mindent érted,ideje felnőni és normálisan viselkedni.
2014. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
nem jogos, amúgy meg 18 éves korodig max árvaházba tehetnek vagy mennek a dutyiba
2014. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

Nem, mert az azt jelenti, hogy még mindig a foglyuk vagy. A gyűlölet és a harag - hiába jogos - erősebben hozzájuk köt, mint a szeretet.


Keress egy szakembert, aki még időben kivakar a szüleid lelki mocsokhegyéből, és amikor nagykorú leszel, vagy amikor teheted, szabadon tudsz elhúzni - értsd: lelki madgazok és kötések nélkül. nem fog tudni visszarántani az, hogy mennyire gyűlölöd őket.

2014. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

5-ös: a szóbeli bántalmazásnak is van nagyon mély pszichés lenyomata, és ezt egy pszichiáter ma már könnyűszerrel kicsellózza egy gyerekből, és a szüleit akár le is sitteltethetik emiatt.


Emberek! Térjünk már észhez! Itt alig akar rajtam kívül valaki, aki észtrevette, hogy nem a gyereket kell hibáztatni, hanem a szülőt?


Miféle szülő az, aki leku..za a gyerekét? (Ami SÚLYOS FOKÚ érzelmi bántalmazásnak számít!!!)


Miféle szülő az, aki egy 16 éves gyereket úgy akar magához láncolni, hogy azzal fenyegeti, hogy kidobja a házból?


És még egy: hiába hozta Orbán kormánya ezt az nevetséges szülőtartás-törvényt, aki bántalmazott, az keres egy pszichiáter szakértőt, és ha be merik perelni a szülei, mert nem tartja el őket, úgy elintézik a szülőket egy jó ügyvéddel és egy jó szakértővel, hogy mindjárt megtudják, merre van a hazafelé!


Egy JÓ szülő nem viselkedik úgy, mint a Kérdező szülői. Itt aki bűnös, az egyértelműen a szülő, nem más. Aki pedig a bűnös mellé áll, az maga is bűnös, még akkor is, ha áldozat volt, csak időközben azonosult az agresszorral és áldozatból agresszorrá lett.

2014. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!