Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan állítsam le a szüleimet...

Hogyan állítsam le a szüleimet, hogy ne ugassanak bele a magánéletembe?

Figyelt kérdés

Állandóan azzal jönnek, hogy gyakran váltogatom a barátnőimet, meg most megtudták, hogy megcsaltam az egyiket, és nem akarnak engedni sehova nem adnak pénzt bulizni stb. -.- Én beismerem, hogy nem volt a legszebb dolog, amit csináltam, de akkor is semmi közük hozzá, én sem szólok bele az ő magánéletükbe! Szerintetek mit csináljak, hogy leálljanak? Főleg anyukámról van szó, ő pampog ezen egy csomót.

16/F


2014. máj. 31. 18:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
16 éves kamaszgyerek vagy. Nem beleszólnak, nevelnek. Ráfér.
2014. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
85%
Írásod alapján, nagyon rádfér a nevelés!!!
2014. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
16 évesen már hova nevelnek? Hagyjanak békén!
2014. máj. 31. 18:56
 4/39 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

...mondta Raffaelka és bevonult a javítóba...:)

2014. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
16 évesen meg gyerek vagy. Hallgass rájuk.
2014. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem hallgatok, semmi közük hozzá. És amúgy sincs igazuk, mert szerintük 1 hosszú távú kapcsolat kell az embernek, de ez marhaság, 16 évesen nem házasodni akarok -.-
2014. máj. 31. 19:03
 7/39 anonim ***** válasza:
91%
Amíg ők adják a pénzt bulikra,addig tőlük függsz mind anyagilag,mind más értelemben.A magánéletedbe meg nyilván azért szólnak bele,mert jó irányba akarnak terelni.Ezért pont hálásnak kéne lenned,és nem lázadnod.Majd ha látják rajtad,hogy magadba szálltál,akkor talán ők is máshogy fognak az egészhez hozzáállni.
2014. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%

16 évesen váltogatod a barátnőidet, megcsalod az egyiket, és ki vagy akadva, hogy érdekled a szüleidet. Hisztis kisfiú vagy. Élj úgy, hogy ne taposs bele mások lelki világába, talán nem szólnak bele a tiédbe.

Meg az sem az utolsó, hogy talán a szobafogság segíti a szüleidet abban, hogy ne legyenek nagyszülők, sem egy nemibeteg szülei.


Ha olyan nagyfiú lennél, hogy kiérdemeld a magánélet ilyen szintű fogalmát, akkor nem így írnál, és tennél érte.

Ha azt akarod, hogy felnőttként kezeljenek, légy felnőtt, és ne egy kisgyerek.

2014. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 intrepid ***** válasza:
83%
Ha a pénzüket elfogadni nem vagy túl idős, akkor a "beleugatásukat" is el kell tűrni. Megfogadni nem feltétlenül muszáj, jó képet vágsz, azt mondod igen, - azután éled az életed. Ne aggódjál, a csajok is félrekufircolnak.
2014. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Jó de ma mennek a haverjaim bulizni, és én is akarok menni, de csak 2700 ftom maradt :S A szüleim meg nem adnak mert megcsaltam a bnőmet és ne menjek sehova! Senkit sem érdekel csak őket!
2014. máj. 31. 19:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!