Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám megcsalta anyukámat,...

Apukám megcsalta anyukámat, aki észre se vette, vagy nem foglalkozott vele. Mit csináljak, ha kiderül, hogy a lány a féltestvérem? Azon kívül, hogy leköpöm őket?

Figyelt kérdés
13 éve váltak el, a megcsalás előbb kezdődött, nem tudjuk, mennyivel. De kiderült, hogy a nője ismerte már apár akkor is, amikor terhes volt...időben tehát simán lehet a gyerek apja...
2014. júl. 28. 10:57
1 2 3 4
 11/33 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Kit akarsz leköpni?

Apámat, a nőt, meg a gyereket."


Te mondtad. Valóban elgondolkodtató. Mit kell és miért titkolni évtizedekig?

2014. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

9. ne fárassz. Azért, mert nem írtam felsorolsát, nem jelenit, hogy benne van a 3-ban...de akkor tedd bele, ha téged ez bodloggá tesz.

Tény, hogy nem szeretem a lányt, buta, mint a föld...

2014. júl. 28. 11:18
 13/33 anonim ***** válasza:

Javaslom olvasd el ezt a kerdest is, aztan vessuk ossze, mennyire mashogy allnak a valaszolok ahhoz ha anyuka lep le mint ha apuka...

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2014. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
73%

A reagálásod alapján még most is gyerek vagy.

Nem tudhatod, hogy mi történt 13 évvel ezelőtt a valóságban.

Lehet, hogy nem is apukád volt a hibás, hogy elváltak?!


Amúgy te most (gyerekesen) féltékeny vagy a féltestvéredre???

2014. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

tényleg azt írtam, de azt már tovább gondoltam...a hányás utánra, meg az utálatra, nem az első kérdésre koncntrálam, bocsánat...nemmagyarázom tovább, meg nem célom tökéletesnek tűnni előttetek, úgysem 3 infóból fogjátok teljesen átlátni a helyzetet...

De ha őt is le akarnám köpni, se kellene mit magyaráznom...

2014. júl. 28. 11:19
 16/33 A kérdező kommentje:

Féltkeny vagyok az életképtelenségére, igen...ne tudd meg, mennyire. Meg arra is, hogy középsulit is bukdácsolva végzi, meg arra is, hogy csúnya. Nem is hasonlít ránk...

féltékeny nem vagyok senkire, a mélyszegénységet is túléltem, inkább érdekes, hogy apa a tesómnak, a rendesnek több mindent ad, meg a nő is megtesz olyanokat, amit anya nem mert.

Az téy, hogy anyával nem illettek össze, csak kicisnálják egymást, anya azóta talált jobbat, de nem hagy nyugodni, hogy miért nem lehet elmondani, ha ez van...

2014. júl. 28. 11:23
 17/33 mantis religiosa ***** válasza:
0%
Legelőszőr azt kellene tudnod, valóban féltestvéred-e. Kérdezd meg erről őket! Ha máshogy nem megy, szerezz tőle nyálmintát, és a dns-ből kimutatható, van-e közötök egymáshoz. Ez utóbbi költségesebb megoldás. Mikor biztosat tudsz, akkor dönthetsz majd, hogy mit teszel. Ha nem akarsz tudni róluk, akkor ne menj feléjük, ne szólj hozzájuk, ne írj, ha írnak ne válaszolj. Bár a tisztánlátás érdekében, megadhatnád az esélyt, hogy elmondják az igazságot/az ő verziójukat. Bízz benne, hogy az idő nagy doktor, ez a fájó seb is enyhül majd.
2014. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudjuk, hogy te hány éves vagy.
2014. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

17!

Köszönöm, hogy megérted a dühömet. Jól esik, amit írtál. Ha lenne pénzem, se dns re költeném, de valahogy jó lenne kideríteni. A kérdés nem segít. A nő direkt hazudik, meg félreérthet helyzeteket teremt, és lehet, ez a beszólása is csak az, hogy direkt értsék úgy, hogy apám az apja a gyereknek. Apukám meg úyse válaszol, csak idegeskedni kezdene...



( A korom meg teljesen lényegtelen, nem tini vagyok, és kiadni se akarom magam, hogy rám ismerjenek)

2014. júl. 28. 12:26
 20/33 anonim ***** válasza:
11%
Ha apád csalta meg anyádat és a testvéred anyádtól született meg aki nem csalta meg apádat akkor hogy lehet a féltestvéred? o.O A férfi termékenyíti meg a nőt :D Nem lehetsz valami zseni fiam :D
2014. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!