Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Külföldre költözöm, Anya ezt...

Külföldre költözöm, Anya ezt nem tudja kezelni. Mit tegyek? Miért zsarol érzelmileg?

Figyelt kérdés

Eddig is sokat utaztam (apukám brit, Londonban él, az ő anyukája Moszkvában, a nagynéném, aki olyan, mint a testvérem, Manhattanben, szóval nem ez lesz az első utam), de szombaton elmondtam neki, hogy ősszel elköltözöm és azóta szinte zsarol érzelmileg, meg hogy én is itthagyom, senkije nem lesz és hogy nekem a barátom fontosabb, mint ő (miatta költözöm).


Eddig is volt, hogy több hétig nem voltam itt, tavasszal alig voltam itthon. Kiskorom óta ez van, mégis úgy viselkedik, mintha most mennék el először 1 hétnél tovább.


2014. júl. 28. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
De nem 1 hettel tovabb maradsz, hanem tobb evre. Gondolom, nem fogsz minden honapban haza jarni. Rossz neki, de majd csak megszokja.
2014. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
hány éves vagy?
2014. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ígérd meg neki, hogy skype-on minden harmadik nap bejelentkezel és beszéltek és mindig megosztasz vele dolgokat facebookon. Nekem tesóm van kint, de a mai netes világban szinte olyan, mintha itthon lenne. :)
2014. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ne hagyd magad zsarolni. Az, hogy a leendo sajat csaladod az elso, o pedig csak utana jon, a termeszet rendje. En bedoltem ennek annakidejen, nem szabadott volna.
2014. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eddig is volt olyan, hogy sokáig nem találkoztunk személyesen, csak telefonon beszéltünk. Nem a világvégére költözöm, bármikor meglátogathatom.


18 éves vagyok.

2014. júl. 28. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Felteszem egy szem gyerek vagy, anyukádnak meg nincs párkapcsolata. Nagyjából ezek miatt érzi azt, hogy egyedül marad.
2014. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Rossz neki de ne hallgass rá.

Fontosabb a boldogulás.

Külföldön azért könnyebb a helyzet.Itthon alig lehet megélni.

2014. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!