Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vérzik a szívem, hogy az...

Vérzik a szívem, hogy az anyám nem szeret. Mit tegyek? Annyira fáj, hogy belehalok . Apámra már régóta nem számíthatok. Minden csak az öcsémnek ad, nekem meg semmit.

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem szeret? Kicsit többet elmondhatnál a helyzetedről.
2014. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Legalább tesód van.

Nekem az már nem jutott. De a többi rám is igaz.

Támaszkodj lélekben a barátokra.

N25

2014. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kicsit többet is mondhatnál. :) l/14
2014. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincs nagyon kedvem részletesen leirni.

A lényeg hogy anyamék 10 éve elváltak, es anyum 2honap mulva ferjhez megy.

Én külföldön élek, anyám Soha!! nem hív fel , csak ha valami kínja van. Mondjuk 1 hónapba egyszer.

Ha hazajövök magyaro-ra, általában nincs itthon,mert akkor is a pasijánál van.

Van egy öcsém, aki 27 éves otthon lakik még, anyám tartja el,luxus körülmények között!!!. De ha meg merem szólni, akkor én vagyok a szemét,hogy mit osztozkodok. Én diplomás főiskolàt végzett ember vagyok. Tesóm kb. 6 iskolát elkezdett, egyet sem fejezett be, mégis ő a szegèny kisfiam,nem találja a helyét az életben.....ezt a szöveget hallom.

Azért is bánt nagyon a dolog, hogy lassan babát szeretnék,es valószínű nagymamaként sem számíthatok majd rà....

Most vagy a rózsaszín ködtől ilyen önző velem, vagy egyszerîűen azért mert férjem vsn, már kötrlessége engem eltartani.

2014. júl. 28. 22:14
 5/8 anonim válasza:
Valószínüleg nem tett jót a kapcsolatotoknak, hogy külföldre költöztél. Amíg a tesód otthon fog lakni addig kényeztetni fogja, lehet, hogy el sem akarja engedni és örül neki hogy szerencsétlen és ezért otthon marad és babusgathatja.
2014. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled és csak annyit tudok javasolni, dolgozz magadon, hogy kiheverd. Menj el családállításra. Terápiára. Sokan vagyunk így nők, akiket eltaszított az anyja.
2014. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy arról lene szó, hogy tesod anyudra szorul és ezért ő


kisebb korotokban nem tett különbséget?


ugyanis nálunk fordítva van.

tesom elköltözött, férje van, tele vannak pénzzel, engem meg kitett az utcára, mert nem volt munkám és azóta is tartja a 3 lépést, nehogy segíteni kelljen.

2014. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kiskorunkban nem vettem észre. Áá ő nem bánja hogy én kulfoldon vagyok, sőt örül nem kell velem foglalkozni... Ha fél évig nem jönnék haza,sem bánná.

Lehet az a baj hogy 15 éves koromtol dolgozom, es hozzaszokott,hogy én ugymond úgy is megteremtem magamnak a kenyérrevalót....

Az öcsém mindig többet kapott. Pl; karácsonyi ajándék öcsémnek Xbox, nekem parfüm.....

És még sorolhatnàm.

Amióta férjnél vagyok rosszabb a helyzet. 500 ftot visszakér.

Az öcsémmel egy 150 negyzetméteres lakásban laknak. Nekem nem kut hely...,

Én kint vsgyok ugye kulfoldon, de vannak cuccaim butoraim, es ezert egy garzont kell berelnem hogy legyen hová hazajönnöm....

2014. júl. 29. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!