Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjemnek megítélt...

A volt férjemnek megítélt bírósági tartozásom van.2 hónapja nem tudom fizetni, ebben az esetben mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Pénzbírságot kaptam, amit eddig tudtam fizetni, de most nehézségeim adódtak. Természetesen fizetési szándékom van, és eddig teljesítettem a részleteket, de most közbejöttek egyéb kiadások, és ezért nem fizettem neki.

2014. júl. 20. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esszeru lett volna egy tertivevenyes levelet kuldeni neki, miszerint x ideig nem tudod a teljes osszeget fizetni, csak annak egy reszet, a fennmarado osszegre pedig kesedelmi kamatot vallalsz. Igy, hogy baxtal szolni, nem is fizettel, letiltasra, vegrehajtora szamits, ja es arra, hogy a teljes hatralevo tartozast kovetelheti jogosan egy osszegben.
2014. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szóltam neki telefonon ... sajnos levelet nem küldtem
2014. júl. 20. 19:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A szo elszall, az iras megmarad.... Amugy mit mondott ra?
2014. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem piszkált csak megkérdezte, hogy miért nem küldtem, én meg mondtam, hogy amint tudom küldöm, ennyiben maradtunk.
2014. júl. 20. 19:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ma megirod a levelet, holnap meg feladod. Olyan ne legyen, hogy semmit nem fizetsz. Nem tudom mennyi az osszeg, amit havonta kellene kuldened, probald meg minimum a felet kuldeni, hogy lassak, megvan benned a hajlandosag. Akar hitelt, vagy csaladi, barati kolcsont is erdemesebb felvenni ra. Ha vegeter a turelme, nagyon rosszul jarhatsz.
2014. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már vele így is rosszul jártam... de maximum az életemet tudják elvenni ... más már úgysincs. Mivel eddig fizettem és azt bankon keresztül, annak nyoma van, tehát látják, hogy a szándékom megvan. Havi 100 ezret nem könnyű kiköhögni, úgy hogy mellette éljek.
2014. júl. 20. 19:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Huh, valoban, az nem keves... Meddig kell meg fizetni? Nem lehet kerni a reszletek csokkenteset?
2014. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
40e a perköltség mivel vesztettem ezt fizethetem 1 évig és + 16 hónapig 60e ... ez van, a meggondolatlanság eredménye, és a rossz választás, de egyszer vége lesz :)
2014. júl. 20. 19:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, tehat egyszer szaz, utana meg "csak" hatvan havonta? Nem tudsz kolcsont felvenni, ami hosszabb tavu, de alacsonyabb reszletu?
2014. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem veszek fel kölcsönt! következő hónapban már tudom fizetni... ez csak egy kis fennakadás volt, addig meg vár. Tudja, hogy kifizetem, annyira ismer, még jattot is adok :) amennyit buktam ezen már nem múlik.
2014. júl. 20. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!