Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hiányzik egy anya az életemből...

Hiányzik egy anya az életemből. Mit tegyek? . Történetemet lent írom le.

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Az anyukám 2 hónapos koromban hagyott el engem és a családomat. Apukámat folyton megcsalta, és válás lett a vége... A családból a nagymamám, a nagypapám és apukám arra törekedett hogy nekem mindig is, csak a legjobb legyen. Én voltam a minden. Aztán szaladt az idő. óvoda, majd iskola. Mindenből megvolt mindenem. A nagymamámat a mai napig édesanyámként tekintem. Sőt, ő anyám helyett anyám. Apukámnak most lett egy barátnője...Nem nagyon jövök jól ki vele. Ez nem csak az ő hibája. Én már soha egyik nővel sem jönnék ki aki apukám barátnői közé tartozik, soha nem néznéd rájuk anyámként. Általános iskolába az egyik tanárban találtam meg az anyukámat, mert nagyon szerettem. De most hogy néhány évvel idősebb lettem, egy anyukát szívesen eltudnék gondolni magam mellett. Ne hogy félre értés essen, és a mamámat tiszta szívemből imádom szeretem, ne adja Isten valami baja lenne, én öngyilkos lennék, de egy anya,-még ha nem is szeretném úgy mint a mamámat- elférne mellettem. Az iskolába ha mondják nekem a barátnőim hogy "megkérdezed anyudat?" akkor csak lehajtom a fejem és azt mondom hogy igen... Nem mondom hogy szeretet hiányom van, de egy anya jó lenne. Néha csak elnézem a normális anyákat, hogy szeretik, nevelik a gyereküket és pont az én anyám hagyott el engem... Mit tehetnék ?:'(

(elnézést kérek hogy ilyen lelkisre sikerült csak közbe ezt a zenét hallgattam és egy sírás elkapott.. http://www.youtube.com/watch?v=5anLPw0Efmo)

Előre is köszönöm a válaszokat.



#anya #imádott nagyi
2014. júl. 29. 19:56
 1/4 anonim válasza:
Én amikor egyetemre költöztem egyedül Gyuláról Sopronba, én is így éreztem. Egyedül voltam. OK voltak barátnőim, de velk nem lehetett azokat a dolgokat megbeszélni, amit pl. egy 45 éves nővel. Eljártam mindenféle klubba, és ott ismerkedtem meg egy nagyon kedves 50 éves házaspárral, akik azóta a soproni szüleim lettek.
2014. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ó istenem, megszakad a szívem.:( pont abban a szakaszban vagy, hogy egy igazi Anyukára van szükséged(bocsánat a kifejezésért.) Sajnos babám, semmit nem tudsz tenni, csak elfogadni. Gondolj bele, mennyi gyermek van teljesen egyedül, hidegben az utcákon,mert elhagyták őket. Tedd össze a két kezed, hogy nagyszüleid és apukád mindenben a legjobbat szeretnék neked!!! :) NE szomorkodj ilyen dolgok miatt, okkal történtek, valamiért Isten így rendelte meg, és hidd el, hogy idővel rá fogsz jönni, hogy mi ez az ok. Légy erős és tarts ki! :) Puszillak! 22/L
2014. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minket is elhagyott az anyánk, én kb. 13 éves voltam akkor. Érdekes módon engem különösebben nem hatott meg a dolog - talán azért, mert mindig is apuhoz kötődtünk jobban mindketten a testvéremmel. Sőt, mi úgy gondoljuk, hogy a legjobb dolog, hogy így történt, mert előtte már egy időben állandóak voltak a veszekedések, és hát az tényleg nem volt valami felemelő.


Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne azzal foglalkozz, ami nincsen, hanem arra koncentrálj, ami van. A család így is család, és szeretnek téged, te magad mondod.

2014. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1.: hát legalább mindketten megtaláltuk valakikben az igazi szülők személyét..://

#2: Köszönöm szépen a válaszod..:( hát sajnos nekem ez jutott... puszi:*

#3: hát először engem sem hatott meg, csak már régóta gondolkoztam ezen...

Köszönöm mindenkinek a normális, segítőkész válaszokat! Próbálom "betartani" amiket mondtatok!:***

2014. júl. 31. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!