Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan magyarázzam el a...

Hogyan magyarázzam el a barátnőm kislányának, hogy attól, hogy én az anyukájával járok, attól őt még ugyanúgy fogja szeretni? Tehát hogy ennek ellenére ő marad az első.

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve együtt vagyunk a barátnőmmel, akinek van egy 8 éves kislánya. Imádom mindkettőjüket (törvényes keretek között :) ). Amióta bemutatta nekem a kislányt, azóta próbáljuk a közös programokat úgy szervezni, hogy ő se maradjon ki belőle.

Viszont néha bizonyos jelekből azt érzem, hogy féltékeny rám. Nem akarom tőle elvenni semmilyen módon, meg tisztáztuk is a barátnőmmel, hogy a kislány legyen az első.

Amúgy nagyon jól kijövök vele is.

Esetleg volt valakinek hasonló tapasztalata? Ha igen, akkor meg tudná velem osztani a tapasztalatait?

Vagy az idő megoldja a dolgokat?


2014. júl. 29. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az idő megoldja.De amúgy elsősorban a barátnődnek kell erről sokat beszélgetnie a lányával.
2014. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony! :) én is voltam ilyen bizonyos "8 éves kislány" és hagyjad hogy néha a kislány ugyanúgy 2esben csináljon programot az anyukájával,mint mikor te még nem voltál a képben.
2014. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Idővel a kislány elfogadja majd, hogy az anyukájával jársz. :) Ahogy eddig is tettétek, szervezzetek minél több közös programot, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz. Nem lesz itt semmi gebasz, csak gondolom a párodnak jó ideig nem volt férfi az életében a gyermeke apjával való szakítás/válás után, ezért szokatlan neki a helyzet. :)
2014. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Persze az is kell, hogy kettesben csináljanak programokat, az is megvan, meg természetesen hármasban is :)

Igazából a kislány nem is ismerhette az igazi apukáját, meg röviddel a születése után meghalt. Kedves harmadik, abszolút átlátod a helyzetet, azóta én vagyok az első férfi a családi életükben.

Akkor hagyom, hogy az idő hadd dolgozzon :)

Köszönöm még egyszer Mindenkinek, és szép estét kívánok!

2014. júl. 30. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!