Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, ti örülnétek ennek...

Anyukák, ti örülnétek ennek az ajándéknak? Szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Csináltunk anyának egy videót több családi videóból meg képből, csak sok régi videót amit akartam nem tudtam beletenni sajnos, a formátum miatt csak azokat engedte amik az apukám telefonján voltak. Pedig eredetileg úgy akartam hogy ilyen nagyon régi videóktól haladok a mostaniakig. De azért megpróbáltam jóra csinálni, csomó ideig csináltam. Szerintetek ez jó ajándék? Ti örülnétek neki?

Meg is tudom mutatni, mert tudom hogy anyuéknak nem baj ha látják mások az interneten. Itt van:

[link]


2014. júl. 30. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Aranyos és biztos, hogy örülni fog neki :D

de szerintem nem kellett volna itt mindenkivel megosztani

2014. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is aranyos és örülni fog neki, de én sem osztottam volna meg mindenkivel..
2014. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád jellemétől függ, hogy neki az ilyen dolog tetszene e.Az én anyukám pl nem értékelné.
2014. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát igazából mindennek örül amit mi csinálunk, de hogy tényleg tetszene-e neki nem tudom. Azért vagyok kíváncsi hogy másoknak hogy tetszene. Azért osztottam csak meg mert tudom hogy anyát úgysem zavarja. :)
2014. júl. 30. 12:55
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
a video alajan a kerdezo anyukaja, nem olyan, mint a tied, kedves utolso :) Szerintem iszonyat cuki, latszik hogy jofej anyukad van, biztos imadni fogja.
2014. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha egyszer a gyerekem akkora lesz, hogy egy ilyen videót el tudna készíteni, szerkeszteni, mi egyéb és ezt kapnám szülinapomra, hát én szerintem sírva nézném végig az egészet és persze nyilván a meghatottságtól, szóval én biztos, hogy nagyon-nagyon örülnék neki.:)

Viszont annak annyira nem, ha a gyerekem ezt így hivatalosan megosztaná a neten, hogy bárki lássa.:(

2014. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon jó videó, biztosan örülni fog neki. Nagyon szép és kedves család vagytok. :)
2014. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
75%

De aranyosak vagytok! :-)

Szerintem örülni fog neki. Egy videó, amiben a gyermekeivel töltött vidám pillanatok vannak megörökítve, melyik anyának ne tetszene? Ráadásul tényleg egész jól lett megcsinálva, összevágva, a zene (Mama, I love you) is passzol.

Az én anyukám már idős, ő annyira nem értékel egy videót, de azért egy ilyen biztosan tetszene még neki is. A ti anyukátok fiatal, általában azért a fiatalabbaknak ez jobban tetszik. Én személy szerint nagyon örülnék neki! :-)

2014. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Az ötlet naaagyon aranyos. Édesek vagytok!

DE: nagy felelőtlenség videót megosztani interneten...

2014. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Kár hogy kamu de aranyos alapjáratban a videó de már láttam korábban is megosztva közösségi oldalon. Svéd család ha jól emlékszek a származásukra, elég feltűnő is a rendszámok a videóba, a feliratok a reklámtáblákon még ha csak nyaralásról is szólnának, de örülök hogy sok kommentelő meghatódott, valaki tényleg jól csinálta :D csak nem a kérdező..
2014. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!