Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miatt hiúsul meg az...

Anyám miatt hiúsul meg az álmom?! El van rontva az életem?!

Figyelt kérdés
19 vagyok. idén vettek fel egy rangos egyetemre,államira. összes érettségim 90% fölött volt. viszont most 19évesen jöttem rá, h teljesen mást akarok csinalni, mint amire felvettek. konkrétan orvos, biológus,gyógyszerész akarok lenni. gondoltam passzívalom magam, felkészülok biosz-kémia emeltre, jelentkezem orvosira és gyógyszerészetire. ha felvesznek kiraly, ha nem folytatom azt amire felvettek iden. de anya nem engedi! azt mondja ez már így marad, lett volna eszem 2 evvel ezelôtt...szörnyû szomorú vagyok, mi lesz így velem? tudom későn jutott eszembe mi akarok lenni, de még lenne esélyem! anya viszont hajthatatlan, egyszerûen nem engedi! mit tegyek????

2014. aug. 1. 16:24
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
mármint vagy orvos, vagy gyógyszerész, vagy biológus akarok lenni. :)
2014. aug. 1. 16:28
 2/32 anonim ***** válasza:
41%
Miért kell az ő engedélye?
2014. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%
19 éves vagy, felnőtt, azt csinálsz, amit akarsz! Ne hagyd, hogy elrontsa az életed.
2014. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
mert kitagad! akkor hol lakok? ez nem így megy! :(
2014. aug. 1. 16:30
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
És mire vettek fel? Átjelentkezés kizárt?
2014. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Keress a családból valakit aki melléd áll és segít anyukádat meggyőzni.
2014. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
48%
Mi az, hogy kitagad?? Gratulálok, szuper anya. Az ilyentől menekülnék, már bocs. Kolesz aztán kész.
2014. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem tetszik, akkor hagyd ott az egyetemet, keress munkát és tanulj azt, amit akarsz.


Ha azt akarod, hogy anyád fizessen, akkor neki is van beleszólása.

Az meg érthetö, hogy nem tetszik neki, hogy belekapsz valamibe, aztán otthagyod és attól tart, a következövel is ez lesz.

2014. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
hát konkrétan fél tőle h két szék közül a padlóra esek... amugy közgázra vettek fel , amit azert nem akarok mert félek nem lesz állásom! de anya azt mondta h jó lesz az , az orvosi szakma genyo, ne akarjam. de mégis azt akarom, vagy vmi ilyesmit :(
2014. aug. 1. 16:43
 10/32 anonim ***** válasza:
91%

Jövőre meg majd megint meggondolod magad?

Amúgy ott bukik meg ez az elképzelés, hogy első félévben nem lehetsz rögtön passzív féléves.

És akkor most orvos, biológus vagy gyógyszerész akarsz lenni? Lehet, hogy mindháromhoz ugyan az az érettségi kell, de a valóságban nagyon is különböznek egymástól.

A saját életedet csak te tudod tönkre tenni. Ha úgy döntesz, hogy váltasz, megteheted. Az érzelmi zsarolásnak nem kell engedni.

Mondjuk én a helyedben kipróbálnám azt ahol most vagy. Nyilván ez is érdekel azért jelentkeztél ide. Ha nem tetszik, akkor még mindig ott hagyhatod.

2014. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!