Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Thaiföldi esküvönk lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thaiföldi esküvönk lett volna. De csödbe ment akinél befizettük az utat. MIt tegyünk 1 hónappal az esküvö elött? El van rontva a karácsony.

Figyelt kérdés

Már nem akar elvenni szerintetek?

A völegény befizetett egy másik utat Mariuciusra azt kaptam karira nemhogy inkább az esküvönket probálná rendbehozni uj thai esküvöszervezéssel


2010. dec. 25. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mauritiuson is lehet esküvőt tartani. amúgy ezt miért nem tőle kérdezed? mi nem látunk a fejébe.
2010. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem, hogy miért ne akarna elvenni, nem a völegény tehet arról, ha csödbe ment a cég. De ez az egész felhajtás mire jó, azt sem értem. HA össze akartok hßazasodni, ahhoz kettötökön kivül az anyakönyvvezetö és két tanu kell, a rongyrázást meg meg lehet máskor is tartani.
2010. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Aeroviva?:D
2010. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de mi kinn ismerkedtünk meg Pattayan. Ezért lett volna kinn. romantikus lett volna. Mauriciuszon soha nem voltam meg es nem hiszem hogy ott akarná tartani az esküvöt. eddig minden évben Thaiföldre mentünk tavaly ott kérte meg a kezem,és ott terveztük megkötni az esküvöt most meg erröl már nem beszel ha volt pénze mauriciuszra inkább uj thai utra fizetett volna be.nem akarok veszekedni vele csak félek
2010. dec. 25. 17:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. Miért nem beszéled meg vele a félelmeidet, meg, hogy mit szeretnél, meg hogy miért oda fizetett utat, ahova fizetett?
2010. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
félek kimondja hogy mégse akarja
2010. dec. 25. 17:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, miért nem mondod meg neki, hogy te Thaiföldre szeretnél menni? Ilyen "jó" a kapcsolatotok már házasság előtt?

Amúgy ha nem akarna elvenni vagy el akarna hagyni, nem fizetne be egy utazásra...

Nem is értem, hogy sikerült kilogikázni. Inkább beszélgess vele, minthogy újabb hülyeségeket találj ki.

2010. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Azért ne legyél telhetetlen,biztos meglesz az esküvő,ezzel az úttal pedig kárpótolni akar. Tök jó nektek,hogy ilyen esküvőt,utazást megengedhettek magatoknak! Irigyellek :P ,de azért sok boldogságot nektek :))!!!
2010. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ö ezt karácsonyra adta. tehát hogy néznemár ki ha azt mondanám egy milás ajándékra hogy nem örülök neki.az a fura ha van pénze miert nem azt intezte hogy thaiföldre jussunk ki az adott idöpontban. kérdezgettem hogy találta ki ezt az ajándékot csak ugy kedvesen. erre mondja hogy kikapcsolodjunk ha már thaiföld nem jött össze.mondom ott esküvö lett volna nem kikapcsolodas. erre mondja a sors igy akarta majd ha visszakapjuk a pénzt ujra megszervezzük. erre nem szoltamsemmit nem akarok veszekedni. de ha szeretne bemennénk itt debrecenben az anyakönyvvezetöhöz és 1 hónap mulva megesküdnénk na ez lenne nekem a romantikus de lány létemre ilyet nem mondhatok..
2010. dec. 25. 17:17
 10/14 Kokas Lajos ***** válasza:
91%

Ha véletlenül mégsem akarna elvenni, azt hiszem ennek nem a mehiusult utazás lenne az oka, bár miért ne tenné? Egy ilyen empatikus, okos lány a férfiak álma!

Sok boldogságot kívánok! :))

2010. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!