Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális, ha a...

Mennyire normális, ha a szülők nem engedik meg a lányuknak, hogy szép legyen?

Figyelt kérdés

Főleg az apuka olyan szigorú, hogy nem akarja elengedni a 17 éves lányt iskolabálba (ahol van tanári felügyelet), mert hogy a térdig érő koktélruha túl rövid, és hogy a lány biztos a bálterem mosdójában fogja magát d*gatni a fél iskolával (17 évesen még barátja se volt).

Nem engedik meg, hogy szedje a szemöldökét, a szőrtelenítésért, sminkért még 19 évesen is balhé van, nehogy már kicsit is jól nézzen ki.



Ebben mi a jó?


2014. aug. 9. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Most hány éves is a barátnő?
2014. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem egészséges,ha valaki nem foglalkozik a gyerekével,de az sem,ha átesik a ló túloldalára.Ezek a szülők márpedig az utóbbi végletet képviselik.A lánynak ki kell bírnia addig,míg önálló keresete lesz,és el tud otthonról költözni.
2014. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Szegény:S Ő is akkor fogja kiélni magát, amikor megszabadul a szüleitől.
2014. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mit értesz a kiélni alatt?
2014. aug. 9. 21:22
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Ne is mondd 3.ik én azóta is kiélem,a másik nem bár korlátozott számú örömére...


A nyári szünetben még végig lakásba is zártak,sokat értek el vele.

2014. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
begyöpösödött barom az ilyen...
2014. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Az iskolabálba nem elengedni, az azért nem teljesen okés dolog. Főleg úgy, hogy ott (legalábbis mifelénk) műsort is adnak az elején.
2014. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
most akkor hány éves? Nem mindegy!
2014. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Nos, én jóval idősebb vagyok, mint te, de már 14 éves koromban is enyhén sminkeltem magam, főleg a szőke szempilláimat, és ebből semmi gond nem volt otthon.

Egy tizenéves meg miért ne hordhatna minit? Mikor hordja? 60 évesen?



EZt nagyon eltúlozzák a szülők. Nekem semmi ilyent nem tiltottak, mégis 17 éves koromig szűz voltam.

2014. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Elmebetegek, múltszázadi értékrenddel. Még a végén a túl szép lányuk elcsábítja a mocskos férfiakat és terhes lesz... :D Nincs ebben semmi jó.
2014. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!