Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ezt, hogy kezelnétek, mit...

Ti ezt, hogy kezelnétek, mit éreznétek? Vagy csak én fújom fel és butaság, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy elég rosszul esik, hogy szüleim 13 éven keresztül nem tudták, hogy mikor van a névnapom így nem is ünnepeltük ezalatt azt értem, hogy még csak egy "boldog névnapot" sem kaptam. 13 év után mivel rájöttem, hogy az interneten meg lehet nézni (mivel nincs benne a naptárba, olyan ritka) megnéztem és elmondtam nekik, de most 20 éves vagyok és még mindig nem szokásuk felköszönteni. Persze ez nem esne rosszul, ha senkinek nem tartanánk meg a családban, de rajtam kívül mindnekinek megvan tartva, ugyolyan szinten, mint egy szülinap. Jogos, hogy rosszul esik, hogy rám nem gondolnak vagy butaság? Nem ajándékokra vágyom, hanem egy felköszöntésre.

2014. júl. 2. 15:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Jogos, hogy rosszul esik. Furcsa szüleid vannak.
2014. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Jogosan esik rosszul. De nézd a jó oldalát, legalább nem a születésnapodat felejtik el :) (nekem azt szokták)
2014. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Már az is furcsa, hogy olyan nevet adtak neked, aminek szerintük nincs névnapja, de hogy mindenkinek megtartották és neked soha, az elég gáz, nekem sem esne jól.
2014. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Az fura, hogy még annyit sem mondanak, hogy boldog névnapot, meg még egy kis apróságot (pl. táblacsoki) sem kapsz.


Viszont névnapokat tényleg nem szokás mindenhol túlünnepelni. Nálunk családban is csak csoki, virág, ünnepibb étel szokott lenni.

2014. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Fura, ha a családban mindenkiét megtartják csak a tiédet nem. Nekem is rosszul esne.

Mit mondanak, ha megkérdezed, hogy ez miért van így?

2014. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Nekem már az is fura, hogy arra fel, hogy nincs a naptárban, 13 évig nem ünnepeltétek. Ha én ilyen nevet adnék a gyerekemnek, hasraütésszerűen kineveznék egy napot, és akkor ünnepelném.
2014. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg nagyon furcsa. Nem tudom, mi lehet a neved, de érdekelne (de nem kell megírnod, ha nem akarod), de ez tényleg olyan dolog, hogy ha nem is tudom, mikor van a névnap, akkor is kinevezek egy napot. Főleg, ha a többi családtag esetében szokás megtartani.


Jogosan esik rosszul.


Boldog névnapot! (Hátha mostanában van!)

2014. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

5/6


Nem mondanak semmi különöset, nem érdekli őket. Már volt, hogy megpróbáltam szólni előtte egy pár nappal, de semmi.


De nem olyan nagy baj ez az egész csak rosszul esik kicsit és érdekeltek a vélemények.

2014. júl. 2. 15:33
 9/21 A kérdező kommentje:

7/8


Köszönöm szépen!:) Már elmúlt egy pár hónapja, de azért köszi!:) Nem szeretném ide leírni, de ha nagyon érdekel privátban leírhatom.

2014. júl. 2. 15:37
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Írd meg nekem is légyszíves a keresztneved mert kifejezetten szeretem a ritka neveket és a baba meg úton van :-D

Köszi:egy nem ritka nevű :(

2014. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!