Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom a konfliktusokat...

Nem tudom a konfliktusokat kezelni alkoholista anyámmal. Mit tegyek ebben a helyzetekben?

Figyelt kérdés

Van saját családom, férjem, gyermekem. Anyám ha iszik, mindig sérteget, mikor fiatalabb voltam, iskolába jártam, akkor drogosnak, r*bancnak nevezett. Akkor a helyzeteket mindig megoldotta az idő vagy apu.

De most hogy nem lakunk együtt és én átjárok hozzá segíteni, egy egy sértegetés után napokig, volt úgy hogy hetekig nem mentem hozzá. És mikor ismét találkoztunk, hozzám vágta, hogy csak csinálom a hisztit.

Nem tudom hogy kellene ezeket a helyzeteket kezelni? A sértegetés után várjak pár napot és mintha mi sem történt volna menjek újra? Vagy mit kellene tennem?


2014. aug. 11. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha nem mész hozzá át...
2014. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeintem kerüld el őt minél messzebb. Minek mérgezed magad, ha nem muszáj??
2014. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az nem működik. Mert szegény nem csak alkoholista, de bolond is. Mindig tudnom kell, hogy mit csinál, mert félek hogy valami nagyon nagy butaságot csinál, aminek mi is megihatjuk a levét.
2014. aug. 11. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát.. akkor javaslom költözzetek el onnan messzire. Meddig fogod hagyni, hogy anyád kihasználjon és élősködjön rajtad? Nem látod, hogy kihasznál és lényegében belédrúg ott ahol tud?

Te meg csak tűröd, és nyeled a sok kígyót-békát amit rád zúdít, ráadásul egy szó nélkül. Meddig vagy hajlandó ezt eltűrni? Ha nem csak megszólna, hanem belédrúgna azt is elnéznéd neki?


És az hogy anyád bolond. nMár ne haragudj, de megérdemli. AZ ő életéért ő a felelős, nem TE. Te a saját életedért legyél felelős és ne másért, különben könnyen úgy jársz hogy ő köti meg az életedet és a kezedet, ahogyan most is.

2014. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerüld anyádat, ha nem értékeli a segítségedet, ne állj vele szóba.Nem érdemli meg hogy ránéz.
2014. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!