Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 éves lány,26 éves férfi....

19 éves lány,26 éves férfi. Szülők, hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok, ha a 19 éves lányotok egy 26 éves férfivel jönne össze?


Mi szól ellene? Mi szól mellette?


2014. aug. 11. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez nem pro-contra dolog, nem előnyök és hátrányok kérdése. Ha kedvelik egymást, és közelebbről is meg akarnak ismerkedni, akkor miért ne tennék? Szerintem ez még nem az a hatalmas korkülönbség. A lányod pedig nem hiába 19 éves, biztosan el tudja dönteni, mit szeretne és ki tetszik meg neki. Ha elkezdesz ezen sopánkodni, vagy akadékoskodni, csak őt fogod megharagítani.
2014. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nézd, a vejem 11 évvel idősebb a lányomnál. Nem szólhattam semmit, mert az apja 10 évvel idősebb nálam, 20 éves voltam, mikor megismerkedtünk.
2014. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Mindketten felnőtt emberek vagytok, ez nem olyan nagy korkülönbség, ami miatt konkrétan problémák adódhatnak. Ha jól kijöttök egymással, összeilletek, szeretitek egymást, akkor nekem szülőként semmi gondom nem lenne ezzel.
2014. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem a korkülönbségen múlik, hogy mit szólnék :)Fontosabb, hogy milyen ember, szeretik - e egymást, stb., tudjátok, a szokásos szempontok :)
2014. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ekkora korkülönbség még kell is :)
2014. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
valaki ugy vallja h a fiuk agyilag kesobb ernek.szoval ha ugy vesszuk akk egy szinten vagytok :) nekem nem lenne bajom vele :)
2014. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ez soknak számít?...én és párom közt is 7 év van de szerintem egyáltalán nem sok
2014. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én 19 éves voltam mikor megismerkedtem egy 29 éves férfival, aki azóta a férjem és gyermekem apja. Már lassan 10 éve együtt vagyunk és harmonikusan működik a kapcsolatunk.

Ez nem pro és kontra kérdése. Ha jól kijönnek, akkor miért is ne, ha nem működik a kapcsolat akkor nem kell erőltetni.

Barátaink között is van korkülönbség, a fiú 30 a lány 22, már 4 éve vannak együtt, de most kicsit döcög a kapcsolat, mert a lány már szeretne komolyabbra tervezni a fiúval, viszont a srác még mindig csak szórakozna.

2014. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Miert, mi baj lehetne vele? Ugy idealis ha a ferfi egy par evvel idosebb a nonel.


Ez meg messze nem az "apja lehetne" kategoria. En kifejezetten orulnek neki, hogy komoly kapcsolatot keres, nem tinikalandokat. Mert valljuk be, tizeneves fiuk meg nem a nagy ot keresik, ok meg kalandoznak, ritkan allapodnak meg.


A biologia ugy rendelte hogy 18-38 eves nok melle 24-54 eves ferfiak illenek, lehet szeretni vagy nem szeretni, de a biologiai szereposztas miatt igy van.

2014. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

15:26

"a fiuk agyilag kesobb ernek"


Látom, hogy neked meg nincs is...

2014. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!