Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért várja el apukám, hogy...

Miért várja el apukám, hogy el menjek velük nyaralni?

Figyelt kérdés

Együtt vannak a szüleim, de apám évek óta a kanapén alszik, más városba jár el hétvégére állítólag dolgozni, de szerintem más nő is van a dologban (többször hallottam, amikor valami miatt felhívtam este, hogy valaki beszélt mellette, amit letagadott). Egyfolytában megalázza anyámat, aki amúgy is idegileg labilis, folyton sír. velem alapból rendes, de elég kicsit hibáznom (5 percnem késnem valahonnan) akkor mindennek elhordd, azt mondja, hogy szégyell, volt hogy többször megütött, mert hogy nem tud elviselni. Este jön haza, mindig elküldd, hogy dolgozik, hagyjam békén. Anyám teljesen idegbeteg, egyik pillanatban imád engem, másik pillanatban sír, a harmadikban meg üvölt, és meg akar tépni. van egy húgom is, aki r*hadt hisztis kezd lenni a kamaszkora elején, de amúgy aranyos kislány.


Én ma elmondtam apukámnak, hogy nem szeretnék velük nyaralni menni, mert nem látom értelmét. Minden évben elvárja tőlem, hogy játsszuk el 5 napig a tökéletes családot, aztán minden megy elölről. Nekem ehhez se kedvem, se energiám, és nem is látom értelmét. Most éppen le szeretni fizetni, hogy megveszi nekem azokat a dolgokat, amit amúgy a saját pénzemből kéne fizetnem...


Tényleg bunkóság tőle, hogy nem mennék el?

Lassan 17/L



2014. jún. 16. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Tök igazad van, a helyedben én se mennék. Anyukád miért nem válik el tőle?
2014. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre a kérdésre még soha nem válaszolt egyikük sem..
2014. jún. 16. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

Én örülnék, ha lenne egy családom... 19 Éves vagyok és egyedül vagyok... Nem halottak, hanem... Nekik minden más fontosabb volt. Tudod... Ha nem is jó és nem is igazám család, azért becsüld meg! És le lehet szólni... De ha nincs semmilyen családod és egymagad vagy mindenben... Az is becsülnéd, ami rohadt elcseszett... De sajnos kesôn jön rá az ember...:(


19/L

2014. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én azt hiszem elmennék... egyrészt olyan amilyen, de legalább család. És van. Másrészt miért ne mennél, nem kell elkönyvelni előre, hogy szar lesz. Harmadrészt ha biztos vagy benne, hogy szar lesz, akkor a húgod miatt (és/vagy az anyád miatt). Negyedrészt meg vigyázz magadra, meg a józan eszedre, mert nagyon gyorsan te lehetsz az egyetlen kiegyensúlyozott egészséges felnőtt a családotokban.
2014. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem mennék, utáltam minden nyaralást, amit a mostohacsaládommal töltöttem. Mostohaanyám egy hétig jópofizott, eljátszotta, hogy fú, milyen jóban vagyunk, az év többi napján pedig ott cs.szegetett, alázott, ahol tudott.

Én csak apa miatt mentem velük - ő kérte -, de a hátam közepére nem kívántam.


És nem, nem becsülöm meg őket, és nem örülök, hogy vannak, mert ennél az is jobb lett volna, ha egyedül vagyok - talán nem betegszek meg miattuk egy életre, amiből szerintem soha nem fogok meggyógyulni. Hát köszi, milyen remek, hogy van családom.

2014. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!