Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akar sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar sok férfi házasságot/kapcsolatot egy okos nővel? Mi nők hogyan találjuk meg a középutat ez ügyben?

Figyelt kérdés

Nekünk nőknek érdemes alávetnünk magunkat az bármilyen irányítási szándéknak a jövendőbeli férfi részéről, vagy inkább veszélyes?

Tudom, hogy sok nő stratégiázik ezügyben: először ártatlanabbnak, csendesebbnek játsza meg magát, majd pedig határozottabb lesz, de biztos, hogy van egy középút, amely hosszú távon járható mindkét fél részére.

Előre köszönöm segítő válaszotokat.



2014. jún. 13. 08:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%
Én akarok, szeretem ha egy nő okos.Csak kéne egy ilyet találnom, amúgy sokan azért nem. Mert félnek attól, hogy az asszony le alázza őt e körben. Utána pedig kisebbnek és haszontalanabbnak érzi magát XD
2014. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%

Milyen középutat kéne megtalálni?

Mi köze az "okosságnak" a csendességhez?


Normális, intelligens pasi nem keres buta nőt maga mellé.

2014. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
47%

Én nőként szeretem, ha a férfi irányít, de nem azért, mert ő okosabb nálam, hanem mert nálam a férfiassághoz hozzátartozik a határozottság is.

Egyébként én is naivnak meg kis ártatlannak mutatom magam, de párkapcsolatban soha, csak a mindennapi életben. Bár ez sem feltétlenül azért van, mert ez stratégia a részemről. Hanem alapból olyan a külső megjelenésem, hogy zsigerből, ránézésre azt feltételezi mindenki, hogy biztosan naiv kis liba vagyok. És én még rá is játszom erre, tekergetem a szőke hajamat és ártatlanul pislogok bele a világba a nagy kék szemeimmel. És persze közben röhögök magamban a megrökönyödött arcokon, amikor világossá válik számukra, hogy nem is vagyok olyan hülye, mint amilyennek gondoltak. Egyszerűen szórakoztat a dolog. :)

2014. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
78%

Nalunk volt ebbol sok surlodas az elejen. Mert egyikunk sem buta es mindketten "iranyitok" vagyunk egy kapcsolatban. Sok veszekedessel jart. Aztan megtanultuk egymast kezelni.

Inkabb tulestunk ezen, minthogy olyan ember legyen a tarsunk, akivel konkretan nem tudunk mit kezdeni, hiszen semmi kozos erdeklodes nincs. Szoval parom orul, hogy sikerult egy intelligens not kifognia.

2014. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
87%

Férfiként azt mondom: az a baj, hogy aki okosnak hiszi magát, az elkezd játszmázni. Legutóbbi ismerkedésem is ezért fuccsolt be. Azt hitte a lány, hogy trükkökkel, játszmákkal tudni fog irányítani.



Aki tényleg okos nem játszmázik és nem is nézi le a másikat.


Mellesleg okosság és makacsság között van különbség. Amit leírtál az inkább makacsság. Makacs meg a hülye is tud lenni.

2014. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%

Mi van?

Nő vagyok, abszolút nem tartom magam butának, tanult vagyok, és sokat olvasok, művelődöm, tehát nem mondhatják rám, hogy buta vagyok, mégsem volt gondom soha, hogy ne kellettem volna a pasiknak, vagy ne kellettem volna feleségnek, 5 éve vagyok egyébként házas.

És soha nem játszottam meg magam, mindig annak mutattam magam, ami vagyok, és mindennek lehet mondani, csak ártatlannak vagy csendesnek nem, sőt!:)

Szóval szerintem ha téged nem akarnak elvenni, akkor hidd el, hogy nem az eszeddel van a baj!:)

És szerintem egy normális kapcsolatban senki nem akar irányítani senkit, az a jó, ha mindkét fél egyenrangú és mindkét fél nyugodtan elmondhatja a maga álláspontját, közösek a céljaik, az érdeklődési körük és ha véletlenül valamiben nem is gondolkoznak egyformán, akkor is megtalálják a közös nevezőt, a legjobb helyzetet, ami mindkettejüknek megfelel. És ehhez nem hiszem, hogy az kellene, hogy bárki is okosabb vagy kevésbé okosabb legyen a másiknál. Ha egy fél irányítani akarja a másikat, ott már rég baj van. Én soha senkit nem akartam irányítani és engem sem irányított soha senki.

2014. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
87%
Egy normális pasi örül, ha okos felesége van. Egy jó házasságban kikéri a véleményét. Nálunk mindent megbeszélünk, kíváncsi a véleményemre, tanácsot kér. Egyébként pedig nem értem, ha valaki okos, az miért súrlódás a párjával. Intelligens vagy, mert okoskodtok és ebből vita van?
2014. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
11%
Ha jól is néz ki, amellett, hogy "okos".
2014. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Hogy kicsoda micsinál???


Légy természetes és kész. Senki ne irányítson önkényesen, hanem mindent tessék megbeszélni. Ha természetes vagy, akkor nem fogják a párodat meglepetések érni, mert azért és úgy fog szeretni, amilyen vagy. Ha stratégiázol meg játszmázol, akkor veszett ügy. Ha mindketten irányító természetűek vagytok, meg kell tanulnotok egymással együttműködni. Ehhez számos könyv és szakember áll rendelkezésre, csak akarni kell a közös fejlődést. Ha egyikőtök nem akarja, akkor szintén veszett ügy.


Én szeretem, hogy a párom irányító típus, de vannak dolgok, amikkel kapcsolatban én irányítok. Valahogy megtaláltuk, hogyan tudjuk egymást kiegészíteni. De akár az ő területe, akár az enyém, mindig megbeszéljük, hogyan legyen. Amiben nincs véleményem, azt ráhagyom, és fordítva, de amiben van véleményünk, azt megvitatjuk - nem veszekedünk.

2014. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy okos? Intelligens? Művelt?


Ez az egész kérdés úgy rossz, ahogy van. Szerintem minden kezdődő kapcsolatban picit máshogy viselkedik mindkét fél. Bizonytalanabb, óvatosabb... Később ha már megismerték egymást jobban előjön mindkettejük igazi énje. De ennek semmi köze stratégiához, megjátszáshoz.


Alávetnünk magunkat? Egy kapcsolat két egyenrangú ember szövetsége és ehhez főleg kompromisszumokat kell tudni kötni.


Valamiért nem hiszem, hogy ezt a kérdést nő írta ki.

2014. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!